Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafik staj yeri arıyorum

serigraf

🌱Yeni Üye🌱
İZMİRDE yetiştirilmek üzere bayan elemana yada stajere ihtiyacı olanlar!!!

Bilecik üniversitesi serigrafi bölümü mezunuyum.bölümü dereceyle bitirdim.reklamcılık sektöründe tecrübesizim.
Takım çalışmasında başarılı,yeniliklere açık,kolay uyum sağlayabilen,çabuk öğrenebilen,heycanlı ve gözlemci bir yapıya sahibim.bu sektörde deneyim sahibi olabilmek adına yetiştirilebileceğim,daha fazla şey öğrenebileceğim,aynı zamnda çalıştığım yere faydalı işler çıkarabileceğim bir yer arıyorum.photoshop cs3 , coreldraw x4 ve freehand gibi programlara yeterlilik derecesınde hakimim.yetiştirildiğim yerde istenildiği taktirde kalma ihtimalimin yüksek olduğunu düşünüyorum..

e-mail: za_087@hotmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com