Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik tablet nedir? Ne işe yarar? Grafik tablet nasıl kullanılır?

batyaz

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar ben bir öğretmen olarak bu grafik tabletleri sınıfta bulunan akıllı tahtalarda da kullanabilir miyim? Sınıfta Herhangi bir yere oturarak, tahtayı görerek kablosuz olarak kullanabilir miyim? Kullanan arkadaslar var mı? Tecrübelerinizi ve bilgilerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.Selamlar.

alcatraz96

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tablet

Slm karikaturist. Çalışmalarınızı takip ediyorum. Özellikle tablet denemeleriniz çok güzel. Ben daha önceden böyle bir aletin olduğunu biliyordum ancak "tablet" diye adlandırıldığını burada öğrendim. Ve şu anda sizin ne marka tablet kullandığınızı merak ettim :smile: Yorumunuza ve çalışmalarınıza bakılırsa kullandığınızdan baya memnunsunuz. Teknik özellikleriyle birlikte kullandığınız tabletin bilgilerini verebilirseniz ve de önerebileceğiniz başka markalar varsa çok sevinirim.

İyi çalışmalar :smile:

kaliteli bi grafik tablet XP-Pen Deco 01 buldum, birde yeni olduğum için orta seviye grafik tablet almayayım dedim. XP-Pen aldığım tablet Deco 01 ucuz ve güzel, graafik tablet almayı düşünüyosan başlangıç olarak bundan alabilirsin .

Bildiğim kadarıyla bu modellerinde Hand-touch özelliği (parmak ile dokunma) yok. Giriş seviyesi için çok ideal bir cihaz. çok iyi. çok da kullanışlı fiyatı da ekonomik.

Özellikleri:
XP-Pen Deco 01 Animation Tablet 10" x 6.25"
Bağlantı : USB
Özellik : 10 x 6.25 inç bir çalışma alanına sahip kompakt ve fazla yer kaplamayan tablet .
Sistem : 8192 adım basınç hassasiyeti ile ergonomik tasarımlı kablosuz 2 düğmeli kalem ile kalemi barındırmak için ayrı bir yuva dahil .
Uyumluluk : Windows 7/8/10, Mac OS 10.10 above .

https://www.storexppen.com/buy/deco-01.html