Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik tasarım için en iyi LCD monitör...

egebasim

🌱Yeni Üye🌱
Herkese merhaba, grafik tasarımı ve profesyonel fotograf için en iyi LCD monitör hakkında tavsiyeye ihtiyacım var. eizo hariç, 22" istiyorum..en kaliteli ve türkiye'de bulabileceğim bir monitör için acil öneri ve bilgilerinize ihtiyacım var.

(konuyu yanlış yere açtıysam özürdilerim :smile:)

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Dünyada görüntü kalite ödülü Samsung un elinde bildiğim kadarıyla. Lakin daha iyi bir marka ve model bir ürün var ise bilen arkadaşlar belirtirler. Ben samsung diyorum :)

g-reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben 2 monitör kullanıyorum ve gayet memnunum samsung ve phılıps, ama phılıps ana monitör ve gayet memnunum tepkimesi ve pxeli cok iii samsunga nazaran...

amaki illle monitör diyorsan tft monitörden şaşma derim şimdi lcd ler yer kaplamıyor ama tft deki çözünürlüğü hiçbirisi vermiyor

egebasim

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim ..uzun araştırmalarımın sonucunda (dört ayrı yabancı sitede, monitör karşılaştırmalarını inceledim) sonuç olarak siparişini verdiğim monitör "LG W2284F-PF" oldu..LG'nin tam bu işe uygun daha iyi bir monitörünü buldum, maalesef Türkiye'ye getirilmiyor..Kullanmaya başladığımda fikrimi sizlerle paylaşırım :smile: tekrardan yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler :smile:

(bu arada görüntüsü de pek şık, çok hoşuma gitti)