Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik tasarım kursu hakkında bilgi almak istiyorum

uicaglar

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba;
Ben grafik tasarım eğitimi almak istiyorum fakat hangı kursa gıdıcegımı .bır turlu bulamadım.Yani hangıs ıyıdır bana bıseyler katabılr.Azda olsa program bılgım var fakat bıyerden sonra tıkanıyorum yanı ıster ıstemes.Siz degerli Üstadlarımın fikirlerini bekliyorum.

konuyu yanlıs yere actı ısem ozurdılerım.

Benzer konular

hulkzagor

🌱Yeni Üye🌱
Kadıköyde kıyamet gibi ...xxx gidin x.xxx - x.xxx tl arsı.... 2.5 ay sürüyo ... Gitmenizde fayda var ama aslına bakarsanız olay sizde bitiyor ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu kadar site varken bence gerek yok derim.bi ders seç kendine onu bitirdikten sonra diğerine geç ve derken zaten öğrenmiş olacaksın.Türk milleti cebinden para çıkmadan bişey öğrenemez diye düşünenlerdensen kolay gelsin.

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
Tabi, nereniz ağırıyor?

abicim valla çok güldüm ya :) herkesin ilacı sende abi valla nerde bir sorun görsem dakika sürmüyor sen çıkıyorsun insanlarla bu kadar ilgilenmen çok güzel teşekkür ediyorum sana

Bence ders almak yerine arkadaşların da dediği gibi yüzelrce site var ve arasından en sağlam ve en kalitelisi burası burdaki dersleri takip edersen başaracağına inanıyorum

sasha_fierce

🌱Yeni Üye🌱
biyerim falan ağrımıyorrr :D işi sorcam sdce... :p

sun-d

🌱Yeni Üye🌱
Önder Adem´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tabi, nereniz ağırıyor?

ya simdi isten yeni eve geldim ve beni güldürdün ya, allah razi olsun senden.

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
derdimiz olmuş sadece para harcamak.git bilmiş adamlara(anlayan anlamıştır sanırım) bayıl 10 küsür milyarı(eski parayla) sonrada yap yapacağını.en sonunda diyeceğin ne olucak.''keşke kursa gitmeseydimde grafikerler.net'ten öğrenseydim''
:) kurs ayağına gelmişken aramak ne olur.Yorumu size bırakıYORUM

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hey allam yaa neler var bu dünyada :)))

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Dostum ben Türkiye nin en cok bilinen bir bilişim kursunda eğitim gördüm.Kursların kendi tecrübelerimden yola çıkarak kurslar hakkında genel kanım dönem dönem eğitmenlere ve kurstaki diger kursiyerlere göre eğitim kalitesinin yükseldiği veya azaldığıdır.Kursların sana verebilecekleri şeyler önemli tabi ama cok daha önemlisi evde ne kadar cok uygulama yaptıgındır.

-Bu gün kursta bunu ögrendik.Tamam artık ben bu özelligi anladım calısmama gerek yok. dersen kursun sonunda o özelligi unutma ihtimalin cok yüksek olur.

Ben gittiğim kursa tam 6.750 TL. verdim buna değdimi diye soracak olursan aslında değdi ama işin içine girdikten sonra keşke bu kadar para harcamasaydım diye düşünmeye başladım.Grafikerler net i buldum diger başka sitelerde takılmaya başladım ve gördümki kursta ögrendigimizin uygulamalarını daha iyi bilen arkadaşlar burada ders olarak zaten veriyorlar.bu açıdan keşke pahalı bir kursa değilde Devletimizin halka sundugu ücretsiz kurslardan faydalanıp internet üzerindede özellikle grafikerler net üzerinde ögrendiklerimi pekiştirseydim dedim.

Son olarak tavsiyem şudur ki hangi alanda ilerlemek istiyorsan o olan üzerindeki sitemizin başlıklarını derslerini cok sıkı takip et.takıldıgın yerde konu aç soru sor.Tabiki yüz yüze olacagın bir insan gibi olmuyor cevaplar fakat sorularının cevaplarının sürekli dönüp dönüp bakabileceğin bir noktada olması gerçekten cok güzel bir imkan.

Başarılar dilerim.

alicanelagoz

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.alicanelagoz.com
Kurslarda grafik tasarım eğitimi veriliyor olması iğrenç birşey... Grafik programlarını öğrenmek için gidilebilir eyvallah. Ama, tasarım dediğimiz olay program öğrenirken öğrenilecek birşey değil ki. Perspektif, tipografi, leke dengesi, ilustrasyon, sanat bilgisi. Bunlar kursta öğrenilmez ki..

yazarcizer

🏆Pro Tasarımcı🏆
bana biri yardım etsin yhaaa :(

biyerim falan ağrımıyorrr :D işi sorcam sdce... :p

E gel de hatırlatma şimdi:

- Tarzı ve konuşmasıyla, oto kaporta atölyesinden, askıcılıktan veya sekreterlikten(elbette bunlar da hakkı verildikçe kıymetli işlerdir) tasarımcılığa “dikey geçiş” yapmış izlenimi veren, cümleleri adeta “ayy…yaaa..!” arası boşluklardan ibaret olmakla birlikte “bireysel kimliği” olan kılık kıyafetinde de kitsch üslubu benimsemiş tiplere tasarım yaptırmaya kalkarak kurumsal kimliğinizin sonunu hazırlamayınız.

https://ibrahimerguden.blogspot.com/2011/03/illustratore-dair.html

Son düzenleme:

elif74

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Yaklaşık 4 ay önce Arı Bilgi’den grafik tasarım eğitimi aldım ve çok memnun kaldım. İşe yerleştirme programları sayesinde şu anda bir firmada asistanlık yapıyorum. İlk başlarda bende sizin gibi düşünerek kendim öğrenmeye çalışım. Ama bu düşünce çok yanlışmış anladım. İnternetteki bilgiler disipline edilmiş bir müfredat ile kıyaslanamaz. Bilgiye ulaşmak için ayrı, doğru bilgiye ulaşmak için ayrı zaman harcanıyor.

Belki 5 ayda damıtılmış, arındırılmış, öz bilgiyi bir eğitim kurumundan öğrenecekken, internetten bunu bilgi çöplüğü haline gelmiş yerlerden bir senede eleye eleye zor öğreniyorsunuz. Ama iyi bir eğitim alıp internet ile kişi kendini geliştirebilir ama sıfırdan öğrenemez öğrense bile çok uzun bir zamanını alır.

İyi bir müfredat ve hocanın her an kurumda bulunması ve sorularıma anında cevaplaması beni bir meslek sahibi yaptı. Tecrübelerimi paylaştım. Tercih sizin.

Erdem ALKAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende mikrosis besiktas subesi ile gorustum orta derecede bir fiyat cektiler.. ancak bazı forumlarda okudugum yorumlarda kursa gidecegine gir bir matbaaya para almadan calıs biraz işi ogren cok daha yararlı olur diyorlardı. bir matbaadan haber bekliyorum şuanda. yardımcı olacagını söyledi. onu beklerken de evde kendim calısmaya calısıyorum videolar izliyorum. uygulamaya calısıyorum.. umarım dogru yapıyorumdur