Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarım - Üretim Sorumlusu - Görsel Sorumlusu - Türkiye Geneli

HayroGuler

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tasarım - Üretim Sorumlusu - Görsel Sorumlusu

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop
Adobe İllustrator
Corel Draw
Cinama 4D
Freehand
Camtasia studio
All Rip programs

İş deneyimi ve içeriği: -Üretim Sorumlusu
-Şef
-Grafik Tasarım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,
Ben 02.10.1994 Doğumlu İstanbul anadolu yakasında ikamet eden, 6 senedir reklam işleri ile içinde birebir firmalarda çalışan ve kendi bünyesinde grafik, tabela, web site vb. işler ile uğraşan 21 yaşında bir kişiyim. 15 yaşında girdiğim bu sektörde makine bölümü ile başlayıp grafik tasarım, montaj / aplikasyon, web tasarım, 3d projelendirme, satış pazarlama, şirket içi pazarlama ve firma dizaynları konusunda çalışmış ve firmalarda 1 e 1 görüşmeler sağlayıp şirket içi müşteri potansiyeli sağlamış bir reklam dönemi geçirdim ve geçirmekteyim.
Genel olarak Cv'm ;dosya.tc/server39/SlaOwA/HayrullahG_lerCV.pdf.html burdaki linkte mevcuttur.
Ciddi düşünen kişiler için ;
İstanbul anadolu yakası için maaş aralığı olarak ; 3200 - 3700 ' firmasına göre değişiliklik sağlayan bir rakam.
İstanbul Dışı olarak iline göre değişiklik sağlayabilecek min. 2500 - 3500 civarı düşündüğüm iller ; Çanakkale, İzmir, Antalya ve Bodrum civarıdır.
Firmalarda alabileceğim pozisyonlar ;
Kurumsal Reklam Harici Firmalar için ; Görsel sorumlusu , reklam idari işleri
Reklam Ajansları ve dış mekan hizmet veren firmalar için ; Grafik tasarım, Üretim Sorumlusu / müdürü, Şirket için pazarlama / müşteri ilişkileri ' adlandırılabilir.
Genel olarak Cv'mde şirket dışı yaptığım çalışmalar ve bir kaç firmaya verdiğim dışarı fason tarzı hizmetlerin tasarımları mevcuttur. Elimde şuanda nerden baksanız arşivimde 100'lerce tasarım, bitmiş veya devam eden projeler mevcuttur. İş konusunda bir aciliyetim yoktur. İyi Gelen teklifleri değerlendiriyor olacağım.

Teşekkür Eder,
İyi Saatler Dilerim.
E-posta: hayroguler@gmail.com

Telefon: 0539 968 96 32

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

HayroGuler

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tasarım - Üretim Sorumlusu - Görsel Sorumlusu

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop
Adobe İllustrator
Corel Draw
Cinama 4D
Freehand
Camtasia studio
All Rip programs

İş deneyimi ve içeriği: -Üretim Sorumlusu
-Şef
-Grafik Tasarım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,
Ben 02.10.1994 Doğumlu İstanbul anadolu yakasında ikamet eden, 6 senedir reklam işleri ile içinde birebir firmalarda çalışan ve kendi bünyesinde grafik, tabela, web site vb. işler ile uğraşan 21 yaşında bir kişiyim. 15 yaşında girdiğim bu sektörde makine bölümü ile başlayıp grafik tasarım, montaj / aplikasyon, web tasarım, 3d projelendirme, satış pazarlama, şirket içi pazarlama ve firma dizaynları konusunda çalışmış ve firmalarda 1 e 1 görüşmeler sağlayıp şirket içi müşteri potansiyeli sağlamış bir reklam dönemi geçirdim ve geçirmekteyim.
Genel olarak Cv'm ; https://www.dosya.tc/server39/SlaOwA/HayrullahG_lerCV.pdf.html burdaki linkte mevcuttur.
Ciddi düşünen kişiler için ;
İstanbul anadolu yakası için maaş aralığı olarak ; 3200 - 3700 ' firmasına göre değişiliklik sağlayan bir rakam.
İstanbul Dışı olarak iline göre değişiklik sağlayabilecek min. 2500 - 3500 civarı düşündüğüm iller ; Çanakkale, İzmir, Antalya ve Bodrum civarıdır.
Firmalarda alabileceğim pozisyonlar ;
Kurumsal Reklam Harici Firmalar için ; Görsel sorumlusu , reklam idari işleri
Reklam Ajansları ve dış mekan hizmet veren firmalar için ; Grafik tasarım, Üretim Sorumlusu / müdürü, Şirket için pazarlama / müşteri ilişkileri ' adlandırılabilir.
Genel olarak Cv'mde şirket dışı yaptığım çalışmalar ve bir kaç firmaya verdiğim dışarı fason tarzı hizmetlerin tasarımları mevcuttur. Elimde şuanda nerden baksanız arşivimde 100'lerce tasarım, bitmiş veya devam eden projeler mevcuttur. İş konusunda bir aciliyetim yoktur. İyi Gelen teklifleri değerlendiriyor olacağım.

Teşekkür Eder,
İyi Saatler Dilerim.

E-posta: hayroguler@gmail.com

Telefon: 0546 594 33 34