Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarım Uzmanı - İstanbul

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Grafik Tasarım Uzmanı

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop *****
Illustrator ****-
CorelDraw *****
InDesign ***--
Cinema4D ****-
3dsMax **----
AfterEffect ***--
Dreamviewer ***--
MSOffice *****
OsX *****
Windows *****

İş deneyimi ve içeriği: Bu zamana kadar Grafik Tasarım Uzmanı olarak toplam 7-8 senelik tecrübem vardır. bu süreç içerisinde fotoğrafçılık, Açık Hava Reklamcılığı sektörlerinde çalıştım. Bunların yanı sıra freelancer olarak matbaa, web ve diğer grafik tasarım işlerini yaptım.

Görev aldığım şirketlerde; şirketin yapısını daha kurumsal hale getirmek için İş takip Sistemleri, kurumsal evrakları gibi bir çok alanında görevler aldım ve başarılı bir şekilde uyguladım. Her zaman şirket içerisinde yön veren çözüm üreten ve tecrübelerimi tamamen arkadaşlarımla paylaşan biri olmuşumdur.

Bu süre zarfında bir kaç Sanatçı ile direkt veya en direkt çalışma imkanın oldu. Albüm kapakları, web siteleri gibi alanlarda işler yaptım.

Logo, Kurumsal Kimlik, albüm tasarımları, Katalog, Açıkhava Reklamcılığı Outdoor ve Indoor çalışmalar, Tabela, Matbuu evraklar, Baskı sistemleri gibi konularda tecrübe ve bilgi sahibiyimdir.

Kurumsal yapısı oturmuş veya oturtmak isteyen Reklam Ajans, Açıkhava Reklamcılığı gibi alanlarda hizmet veren firmalarla çalışmak istemekteyim.

Lütfen Cv ve Portfolyomu inceleyiniz.

Not: İstanbulda çalışacağım şirket yakınlarında ev tutma düşüncem vardır. Ulaşım problemim olmayacaktır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama:

E-posta: serezmetin@gmail.com

Telefon: 0553 312 41 44

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Istenildiği taktirde cv ve portfolyomu maıl atabilirim.

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilanım günceldir. CV ve Portfolyo için mail atınız.

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Lütfen ciddi ve uzun süre çalışabileceğim firmalar arasın. Kısa süreli çalışmak istemiyorum.

cunayta

🌱Yeni Üye🌱
Yeni yapılanan ajansa grafiker ihtiyacımız var.
Yerimiz Kadıköy Moda'da. İş örneklerinizi ve CV nizi paylaşabilir misiniz?
cunayta@gmail.com
532 460 8349