Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarımcı Adayı - İstanbul

Emre NALLAR

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tasarımcı Adayı

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop - İleri
Adobe Illustrator, Light Room, InDesign - Başlangıç
Freehand, Sketchbook Pro - Başlangıç
Corel Draw - Başlangıç

İş deneyimi ve içeriği: Ben resim iş öğretmenliği mezunu 23 yaşında genç ve dinamik grafik tasarımcı adayayıyım. Çok uzun yıllardır freelance olarak grafik tasarım işi yapıyorum. Çalışmalarımı genellikle Photoshop ortamında yapıyorum. Yukarıda belirttiğim gibi diğer programlarda başlangıç seviyesindeyim. Portfolyom için emrenallar.com adresine gidebilirsiniz. CV için lütfen şu adrese gidiniz: goo.gl/H3UFEp

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Örnek çalışmalar için lütfen emrenallar.com adresine gidiniz.

CV: goo.gl/H3UFEp

İşle ilgili açıklama: Amacım tüm teknik detayları öğrenmek, kendimi geliştirmek ve grafik alanında profesyonelleşmektir. Resim öğretmenliği yapmayı düşünmüyorum. Tamamen grafik üzerine yoğunlaşmış bulunmaktayım. Aldığım eğitimden dolayı grafik baskı ve fotoğraf alanında bilgiye sahibim. Ayrıca ipek baskı, ağaç baskı, gravür, linol baskı deneyimim var. Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere'de bulundum. İngiltere'de 1 yıl boyunca sanat ve tasarım sınıfında çalıştım ve grafik işleri yaptım. İngilizce seviyem ileri derecedir. İsteğe göre University of Cambridge'ten İngilizce sertifikamın kopyasını gönderebilirim.
Daha çok kurumsallaşmış bir firmada yer almak istiyorum. Bu deneyimle zor olabilir ancak kendime ve başarabileceğime inanıyorum. Yeter ki bir şans tanınsın. Şu anda İstanbul Avrupa Yakası Atışalan mevkiinde ikamet etmekteyim. Avrupa veya Anadolu yakasında çalışabilirim. Eğer ki bir pozisyona yerleşirsem, yerleştiğim işyerinin civarına taşınacağım.

Sevgilerle
Emre

E-posta: contact@emrenallar.com

Telefon: 0551 107 75 13