Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarımcı | Anadolu Yakası - İstanbul

Emptype

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
ahmetakc.myportfolio.com
İlan sonuçlanmıştır.

Grafik Tasarımcı | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: İyi derecede kullandığım programlar:
Photoshop
Illustrator
Indesign
Fireworks
ve çeşitli yardımcı programlar

İş deneyimi ve içeriği: Toplamda 5 yıldır aktif olarak matbaa, reklam tabelacısı, ajanslar ve şirketlerde çalıştım ama yaptığım iş sadece bir grafik tasarımcı değil, o şirketin birçok işini yapan bir yönetici gibiydim. Bu da benim aksine hoşuma gidiyor. Çünkü şirketi daha yakından tanımama ve nasıl bir tasarım istediğini ortaya çıkartıyor.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: tumblr.com/blog/ahmetakc

buradan yaptığım birkaç çalışmaya bakabilirsiniz.

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansları ve ortalamadan büyük çaplı şirketlerde çalışmak istiyorum. Çünkü yapılan iş küçük çaplı firmalarda birsüre sonra bitiyor. Ümraniye'de ikamet ediyorum. İş yerinin evime yakın bir yerlerde olmasını tercih ederim. Eğer karşıda olursa da gelip bir konuşur değerlendiririz. Şimdiden gelen bütün iş teklifleri için teşekkür ederim. Şimdiden gelen bütün iş teklifleri için teşekkür ederim.

LÜTFEN BASIM YAPAN MATBAA VEYA OFSETLER İLETİŞİM KURMASIN!

E-posta: ahmet4kc@gmail.com

Telefon: 0538 452 11 28

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.