Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarımcılar Arıyoruz - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ademsalcioglu

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tasarımcılar Arıyoruz

Program/Seviye: Fulltime - Parttime ve Freelancer olarak çalışacağımız Grafiker ve Grafik Tasarımcılar arıyoruz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Gelişmekte olan ajansımıza yeni bir güç katacak, modern grafik tasarım anlayışını özümsemiş, alanında eğitimli ve tecrübeli, web tasarım konusunda bilgili (yazılım değil tasarım), özellikle Illustrator ve Indesign kullanan arkadaşlar, cv lerini lütfen e-posta adresine ulaştırsın.

E-posta: info@salcioglu.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ademsalcioglu

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tasarımcılar Arıyoruz

Program/Seviye: Fulltime - Parttime ve Freelancer olarak çalışacağımız Grafiker ve Grafik Tasarımcılar arıyoruz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Gelişmekte olan ajansımıza yeni bir güç katacak, modern grafik tasarım anlayışını özümsemiş, alanında eğitimli ve tecrübeli, web tasarım konusunda bilgili (yazılım değil tasarım), özellikle Illustrator ve Indesign kullanan arkadaşlar, cv lerini lütfen e-posta adresine ulaştırsın.

E-posta: info@salcioglu.com

sedat_gul

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sedatgul.com

grafibinfikir

🌱Yeni Üye🌱
Mrb. Fulltime - Parttime ve Freelancer iş ilanınız için başvurmak istedim 3 yıla yakın özel bir reklam firmasında grafiker olarak çalıştım 2 aydır çalışmıyorum çalışma şartlarınızı daha detaylı öğrenebilirsem ihtiyaç durumunda çalışmak istiyorum dilerseniz portfolyomu da gönderebilirim. Kolaylıklar...

krtrukiye

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.rukilupus.com
Yüksek lisans öğrencisiyim zaman sıkıntısı yüzünden iş bulamıyorum ve paraya ihtiyacım var mail gönderdim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...