Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker Aranacak :)

aroma

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
başlık bulamadım ama aslında uygun bir başlık yazdım..yakında grafiker aranacak :smile:

Öncelikle ben bazı bilgileri vereyim siz beni tamamlayın..

kurmayı planladığım firma da en az 4 grafiker çalıştırmayı planlıyorum.(iş planı hazırlıyorum)
ortalama min. 2000TL+ ssk+eğer merkezimizde calısırsa yol+yemek imkanı tanıyorum.

Bunun yanında 3 ila 4 bin arasında ücretle 1-2 profesyonel grafiker istihdamı düşünüyorum.

şimdi soruma gelince..Benim bilmem gereken nokta bu fiyatlara calısacak olan grafikerin, bana ayda ne kadar iş tamamlayabileceği.

Veya şöyle izah edeyim.atıyorum ben 1 adet ufak/orta 5-10-20 sayfalık web sitesi siparişini aldığımda..bunun yarı özgün bir şekilde ne kadar sürede tamamlanacağını bilmem gerek.

bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum.
Bana diyinki, ben bu sekilde bir web tasarımını 1 günde bitirrim.ayda x tane tasarım yapabilirim.su kadar ücret alırım.

1-2 profesyonel 3-4 kişide cok profesyonel olmayan ama hakkıyla iş cıkarabilen seri calısan arıyorum.Arıyorum dediğim eğer bu şekilde piyasada insan varsa ben bu şekilde iş planımı hazırlıyacağım.

Umarım anlatabilmişimdir.
Yardımlarınızı eksik etmeyin.
İyi günler.

//bir iki ekleme daha yapayım:smile:
bunların dısında da freelance arkadaşlarlada çalışmak isterim..
Tabi, sözleşmeli..ve aynı haklar ile(+ssk gibi)..
Bana bu konuda da yardım ederseniz sevinirim.özelden cv ve refesans verebilirsiniz.birşeyler Tavsiye edebilirsiniz..

Her ne kadar şuan şirketin olmasada..(bende biliyorum net ortamında birazda böyle yazında boş,boşuna gibi gibi gözüküyor:worried:) :smile:

ama kısmetse Allahın izniyle yaza..Sıcağı sıcağına:rofl:

Son düzenleme:

Benzer konular

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
saçma, çocuk oyununa benzetmişsin konuyu, elma dersem çık grafiker armut çıkma grafiker gibi bi şey olmuş

aroma

🌱Yeni Üye🌱
Aslında bildiğim ama düzeltemediğim bir konuya dokundunuz.

O zaman bilgili bir arkadaş özelden skype, msn gibi bir adresini ulaştırabilirse bana, yarın yada müsait oldugu bi gün direk olarak konusmak isterim.

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Yönteminiz insancil fakat alişkanliklara ters olmakla birlikte süistimal edilebilir bir durum.
Yeni bir girisimci olarak bu mesaji iptal edip alisila geleni denemek isterseniz,
Yöntem sudur;
• Elinizdeki müsteri potansiyelini yaziniz.
• Mevcut müsterinden alacaginiz işi yaziniz.
• İslerlerden kazanacaginiz bedeli yaziniz.
SONRA,
• Bu islerin ne kadar sürede yapilacagini sizin öngörmeniz gerekiyor. ve öngürünüz dogrultusunda eleman seçip öngürünüzü mevcut elemana uygulatmaniz ve bedelini kazanciniza göre biçmeniz gerekiyor. Bunlarin hepsine is kuran becerisi diyoruz. Bazi insanlar bunu başariyla yapiyor ve biz onlara PATRON diyoruz.
Öngörüleri kurabilecek ortak araniyor yeni basilik olabilir.

aroma

🌱Yeni Üye🌱
Evet Nüket hanım cevabınız güzel.

o zaman;
yukarıda belirttiğim gibi komple bir web tasarımını min.yarı özgün bir şekilde,
4 kişi günde min. 6 adet yapsın.
1500-2000Tl + diğer imkanları sağlayayım.

piyasa için uygun mu? ha deyince freelance yada farklı bir şehirde calısacak eleman bulabilirmiyim?
işin içindesinizdir bilirsiniz:smile:

teşekkür ederim yardımınız dokunuyor:smile:

bu arada her mesajıma bi ekleme yapıyorum bu eksik kalmasın:smile:
dediğiniz gibi alısıla gelmişlik para etseydi herkes günümüzde zengindi:smile:
Beni net ortamında kandırsada bu yüz yüzede sözleşme imzalanırken ortaya cıkacak birşey olur.
ayrıca ben ne sizi ne kendimi ezmek isterim.Bi iş yapıcaz herkes hakkıyla kalkınsın isterim.
Düzgün bir yapıda ortaklık yapısıda düşüne bilirim.

Son düzenleme:

yazarcizer

🏆Pro Tasarımcı🏆

aroma

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
bi süre buraya bakmadığımdan mesajınızı görmemişim..

ben o 4 kişi ile 6 iş cıkarmayı Nüket hanımın mesajına cevap niteliğinde yazmıştım.

Ayrıca verdiğiniz linkleri tek tek kontrol ettim, ancak istediğim bilgiyi alamadım ki tam olarak ya bir ajans çalısanından yada kendi işimi kurduğumda alacağım sanıyorum.

yoksa bende size katılıyorum, orada yazılanlara katılıyorum..
Ama sorumun o değil, ben sizin gibi grafiker bakış acısıyla düşünüyorum ama işletmeci olarak siz bakmıyorsunuz sanırım :smile::worried:

saygılarımla