Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker Aranıyor - İstanbul

ArtNova

🌱Yeni Üye🌱
Grafiker Aranıyor

Program/Seviye: İyi seviyede:
Adobe After Effects
Adobe Flash
Web Tasarım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ayrıca yeri geldiğinde Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Adobe InDesign ile de çalışabilecek; görsel zevki gelişmiş takım arkadaşları arıyoruz.

E-posta: ceyhuncankaya@artnova.tv

Telefon: 0212 216 15 05

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

dygsu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
O kadar profesyonelsiniz. Ama After Effects le web tasarımı bilen birisini arıyorsunuz. Kısaca yapmadığı şey olmayacak. Hatta bence ekleyin c# css html php java asp.net de bilsin.

frozen

🌟Usta Tasarımcı🌟
O kadar profesyonelsiniz. Ama After Effects le web tasarımı bilen birisini arıyorsunuz. Kısaca yapmadığı şey olmayacak. Hatta bence ekleyin c# css html php java asp.net de bilsin.

Oldu canım ara beni diyede ekliyim :)

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
maaşı yazmamışın yazsaydın ya daha kolay bulurdun yada gülmekten öldürürdün :)

ArtNova

🌱Yeni Üye🌱
İyi günler,
İş ilanımız ile ilgilenmiyorsanız ve ya size gerçekçi gelmiyor ise ilanı es geçebilirsiniz. Çok rahatsız edici olduğunu düşünüyor ve iş etiğine uygun bulmuyorsanız forum yönetimine şikayet de edebilirsiniz. Ancak iletişim bilgilerini ve gerçek kimliğini ortaya koymuş bir kurumun ilanına alaycı bir tavırla yaklaşmanız çok hoş değil.
Çevrenizdekilere ilanımızın içeriği konusunda uyarıda bulunmakta özgürsünüz elbette.
Gerçekten iş arayan ve gerçekten çalışan arayan kişilerin arasına girmeniz de bizim özgürlük çizgimize girdiğiniz nokta oluyor.
İnsanları ve kurumları rencide etmenin hiç gereği yok. Herkes kendi kararını verebilecek yetidedir.
Anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Gökberk Ceyhun ÇANKAYA

frozen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hacım 5 kişilik işi 1 kişiye sığdırmak etik oluyo ama tabi şimdi sen işine geliyosa dicen cevapta hazırdır eminim

ArtNova

🌱Yeni Üye🌱
Kimseyi 24 saat boyunca, sigortasız, yolsuz bir şekilde çalıştırma iddiamız olmadı beyefendi. Mesai saatlerimiz, ekstralarımız, ücretlerimiz ve sosyal güvencelerimiz ortadadır. Bu durumda "işinize geliyorsa" gibi çirkin bir tutum hiç kimsenin hakkı olamaz ve hiç kimse tarafından hiç kimseye yakıştırılacak bir ifade de olmamalıdır. Önyargılarınızdan ziyade öğrenici bir şekilde konuya yaklaşmaya çalışmanızı rica ediyorum.
Bu bilgi düzeyinde çalışan insanlarla daha önce de kurum olarak çalıştık. Bugün de bu bilgi düzeyinde bir çalışan arıyorum.
Pozisyon ile ilgileniyorsanız lütfen portfolyonuzu ve CV'nizi belirtilen e-posta adresine gönderiniz. İlgilenmiyorsanız ve ilanı etik dışı buluyorsanız bunu yönetimle paylaşınız.
İyi günler.

Z_KAYNAK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.zekikaynak.info
Bu konu o kadar da olmaz bir iş değil fakat..

Adobe After Effects, Adobe Flash, Web Tasarım

yanında da

Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Adobe InDesign

bilen elemanın bunların hangisini ne derece bilmesini beklendiğine göre işler değişir. Şahsi görüşüm Adobe After Effects'i gerçek anlamda kullanan bir tasarımcının Adobe Illustrator, Adobe InDesign ve Adobe Flash bilemeyeceğinden yana. Fakat dediğim gibi ne kadar kullanabiliyor??

Bir derece belirtilmediğine göre ben ilandan hepsinden ucundan azıcık bilen yeter gibi anlıyorum.

Hayırlısı olsun kolay gelsin diyelim :)

ynserg

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla güzel konuştunuz alay edenler kenara çekilip utanıyolardır :D umarım aradığınız nitelikte birini bulabilrisniz kolay gelsin

frozen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ücretlerimiz ortadadır diyorsun ama ortada bişe yok 5 bin gayma vereveksin heralde bu kadar isteğe