Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker Olarak İş Arıyorum - Antalya

LaraCr0ft

🌱Yeni Üye🌱
Grafiker Olarak İş Arıyorum

Aranan Şehir: Antalya

Program/Seviye: İyi derecede Photoshop, Corel, Freehand, Dreamweaver, Macromedia Flash kullanırım. HTML, ASP ve CSS diline hakimim. 15 yıllık grafik ve web tecrübemin yanı sıra 5 yıldır da matbaa tecrübem var.

İş deneyimi ve içeriği: Hem freelance hem de tam zamanlı olarak İstanbul ve evlendikten sonra Antalya'da bir çok ajansla çalıştım. Örnek çalışmaları ve referanslarımı talep edildiğinde paylaşabililirim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar: Örnek çalışmaları ve referanslarımı talep edildiğinde paylaşabilirim.

İşle ilgili açıklama: grafik tasarımcı ve web tasarımcı olarak tam zamanlı çalışabileceğim, personeline hak ettiği değeri veren, karşılığını da almasını bilen bir firma da çalışmak istiyorum.

E-posta: antalyagrafiker07@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Taners

🌱Yeni Üye🌱
Mail gönderdim ama hala dönüş yapmadınız.

gunduzgunduz

🌱Yeni Üye🌱
selamlar hala iş arıyormusunuz arıyorsanız size nasıl ulaşabiliriz
azizgündüz 0533 201 43 77

spoonfine

🌱Yeni Üye🌱
Kentsel Dönüşüm firmamıza eleman Tam zamanlı arıyoruz kemerde. Servisimiz mevcut düşünürsen irtibata geçelim 0533 286 15 48

linosajans

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Hala iş arıyorsanız; 0532 280 52 64 veya 242 316 43 04 numaralı telefondan bizlere ulaşmanızı rica ederim.

İyi haftalar