Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul

Hazal Korkmaz

🌱Yeni Üye🌱
Grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: AUTOCAD , Macromedia FREEHAND , PHOTOSHOP , SOLİDCAM , SOLİDWORKS, MİCROSOFT OFFİCE, CORELDRAW, interMEDİA Hastane Otomasyonu, DREAMWEAVER

İş deneyimi ve içeriği: Ön lisanstan mezun olduktan sonra bölümüm gereği reklamcılık sektöründe işe başladım. Nehir reklamcılıkta tabela tasarımları yapmaktaydım. Ek olarak logo tasarımları, stant tasarımları gibi çalışmalarımda bulunmaktadır. Kariyer ve gelişim anlamında ilerlemek ve maaş beklentilerimden dolayı 10 ay sonra ayrılmak zorunda kaldım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Ataşehir, Çekmeköy civarı sadece hafta içi çalışma koşulu olan yerlerde çalışmak istiyorum.

E-posta: hzl-krkmz@hotmail.com

Telefon: 0543 229 71 12

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Hazal Korkmaz

🌱Yeni Üye🌱
Reklamcılık sektöründe kendimi geliştirebileceğim ve grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul

Reklamcılık sektöründe kendimi geliştirebileceğim ve grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: SOLİD, SOLİDCAM, AUTOCAD, MİCROSOFT OFFİCE, PHOTOSHOP, DREAMWEAWER, FREEHAND, CORELDRAW, interMEDİA hastane otomasyonu

İş deneyimi ve içeriği: Mezun olduktan sonra bölümüm gereği reklamcılık sektöründe işe başladım.Nehir reklamcılıkta tabela tasarımları (Adope Photoshop, Corel Draw vb. programlarla) yapmaktaydım.Ek olarak logo tasarımları, stand tasarımları gibi çalışmalarımda bulunmaktadır.Kariyer ve gelişim anlamında ilerlemek ve maaş beklentileriminden dolayı ayrılmak zorunda kaldım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Reklamcılık sektöründe kendimi geliştirebileceğim ve parelelinde bulunduğum firmada kariyer anlamında yükselebileceğim tecrübelerim doğrultusunda uygun bir poziyonda rol almak istiyorum.
Ümraniye ye yakın semtlerde çalışmak tercihimdir.

E-posta: hzl-krkmz@hotmail.com

Telefon: 0543 229 71 12