Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafiker olarak iş arıyorum

nymph90

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar.1990 Balıkesir doğumluyum.Kütahya dumlupınar ünv.seramik bölümünden mezunum.kartvizit,logo,afiş,broşür yapabildiğim gibi web sitesi tasarımınıda yapabilmekteyim.bilgisayar,ingilizce ve web tasarım kurslarından sertifikalarım bulunmakta.kullanabildiğim programlar:
-Dreamweaver(çokiyi)
-CorelDraw (iyi)
-Photoshop(orta)
-Maya(başlangıç)
-Freehand(başlangıç)
-Flash(başlangıç)
-illustrator(başlangıç)
şimdiden teşekkür ederim.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

nalan öztunç

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

Flekso Mrkt

🌱Yeni Üye🌱
Mac ve pc kullanabilen tasarım konusunda kendini aşmış deneyimli grafiker arıyorum. İş yerimiz Küçükköy sanko san. sit... ilgilenirseniz 0212 475 05 77 -72 - 56 fleksomarket@gmail.com bize ulaşabilirsiniz

asra24

🏅Acemi Tasarımcı🏅
0212 617 21 28 bizimle iletişime geçer misiniz? ASRA MATBAA

ermuer

🌱Yeni Üye🌱
ilanınızı grafikerler.nette gördüm Balıkısir ili ilçesinde başlatacağım iş rehberi hazırlama konusunda bizimle beraber çalışacak grafiker arıyorum ilanınızda tüm türkiye yazdığı için iletişime geçerek ücretlendirme toplam iş üzerinden ve barınma ve yemek ihtiyaçlarınızı karşılayacağımızı bildirmek isterim olumlu olumsuz cevabınızı bekliyorum iyi çalışmalar dilerim.

Murat ERBİL

0546 246 92 39

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlan tarihi itibari ile tarafımdan kapatılmıştır.
Aktif bir ilan ise yönetim ile irtibat kurabilir veya güncel bir ilan açabilirsiniz.