Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker - Türkiye Geneli

to_death

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafiker

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel Draw (iyi derece), Photoshop (iyi derece), Quark Xpress (iyi derece), Freehand (orta)

Pc ve Macintosh kullanabilirim

İş deneyimi ve içeriği: 13 yıldır bu sektörde çalışıyorum. Bu sürenin tamamı yerel gazetesi de olan matbaalarda geçti. Yani 13 yıllık gazetecilik ve matbaacılık tecrübem var...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: Sitede yüklenmiş birkaç çalışmalarımı buraya tıklayarak görebilirsiniz.

İşle ilgili açıklama: Son 8 yıldır profesyonel grafikerliğin yanında aynı firmanın yerel gazetesinin Yazı İşleri Müdürlüğünü de yürütüyorum. 11 yıllık basın sigortam var. (Yerel gazetelerde geçmişe yönelik basın sigortası gereklidir)
Referans olarak şu an çalıştığım yer dahil (Form Basın Yayın: 0388 233 52 00) Niğde'de bu sektördeki herhangi birine arayıp Niğde'nin en iyi grafikerini sormanızı isterim...

Dolayısıyla, küçük bir şehir olan Niğde'de yaptığım işin karşılığı olarak aldığım ücret beni tatmin etmediği için, profesyonel olarak çalışabileceğim bir işyeri arıyorum. İstanbul öncelikli olmak üzere büyük şehirler tercihimdir.

E-posta: to__death@hotmail.com

Telefon: 0544 888 01 51

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

to_death

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İzmir'de çalışmayı düşünürüm... Uygun olduğunuz bi vakitte görüşmek isterim...