Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafiker

xselin

🌱Yeni Üye🌱
Güzel sanatlar fakültesi grafik tasarım bölümünden mezunum. Okulla birlikte bikaç yerde çalışmıştım. Aynı zamanda 8 aydır kurumsal bi firmanın grafikeri olarak çalışıyordum. Ancak ekonomik krizden dolayı departman kapatıldı.
Freehand, Photosop çok iyi derecede biliyorum. Kendimi geliştire bileceğim ve iyi bi firmada grafiker olarak çalışmak istiyorum.

Merhaba

Freelance iş yaptırmak isteyenler özelden mesaj atabilir. Logo, kurumsal kimlik, araç giydirme, broşür, katolog, stant tasarımı işleri yapılır. İlgilenenler özelden mesaj atabilirler.

çalışmalar 1

index.php

imageshack.us

96896220.jpg

bestmakna16.jpg

37195364.jpg

gal.php

gal.php
gal.php

slayt12.jpg

sany0648.jpg

slayt48.jpg

slayt50.jpg

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

bilcan reklam

🌱Yeni Üye🌱
etiket

Merhaba, çalışmışolduğumuz tekstil firmlarının etiket ihtiyacları için yeni tasarımlara ihtiyacımız vardır. konu ile ilgilenirseniz mesaj yazabilirsiniz.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
yokartik.jpg

çalışmalar açılsın diye dakikalarca beklemek zorunda kalmak konunun kalanına hiç bakmadan sayfayı kapatmanın başlıca nedenlerindendir
özellikle iş aramak için açılmış topiklerinizde buna özen göstermelisiniz
eklediğim ekran görüntüsünde ki gibi abartılı ölçülere gerek yok çalışma eklerken
sonra sıkılır insanlar kapatır geçerler sayfayı

xselin

🌱Yeni Üye🌱
freelance tasarım ss tasarım

Merhaba

Her türlü basılı iş katolog, ilan, broşür, logo, kartvizit, web tasarımı, banner yapılır. Freelance grafikerlerle çalışmak isteyenler. Bizle iletiim kurabilirler. SS tasarım adında web sitesi hazırlıyoruz. Freelance işlerde ben basılı işleri arkadaşım web tasarım işlerinin tasarımını yapmaktadır. Bütçenizi sarsmıycak uygun fiyata özgün yaratıcı işer yapıyoruz.

xselin

🌱Yeni Üye🌱
ilgilenenlere cv ve portfolyomuzu atabiliriz. Web tasarımı ve tüm basılı işleri freelance olarak yapıyoruz. Web sitemiz yakında yayınlanıcak.

xselin

🌱Yeni Üye🌱
freelance tasarımcı grafiker

Merhabalar

Freelance olarak tüm basılı işlerin tasarımı yapılmaktadır.
Portfolyomu

************ adresinden inceleyebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

nalan öztunç

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

Dikey Cizgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dikeycizgi.com
Merhaba,

Freelancer olarak çalışmak isterseniz;
iletisim@dikeycizgi.com adresine cv niz ile birlikte yapmış olduğunuz çalışmaların linklerini, çalışma koşullarınızı gönderirseniz inceleye alınacaktır.
---
Şahin Seçil
Proje Yöneticisi

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.