Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerim iş arıyorum - İstanbul

onder yuksel

🌱Yeni Üye🌱
Grafikerim iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Phothoshop, Adobe Illustrator, Idesign,Corel Draw programlarını iyi derecede kullanıyorum

İş deneyimi ve içeriği: 2 yıl tecrübem var kendime güveniyorum tasarım yönüm iyi olup bu alanda dahada kendimi geliştirip profesyonlleşmek istiyorum.

Not:Avrupa yakasında ikamet ediyorum.(ALİBEYKÖY / EYÜP)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

E-posta: oner.yucel@hotmail.com

Telefon: 0537 450 63 85

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

MrMagenta

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
Ajansımıza, kendisine iş verildiğinde müşteriyle konuşup, işi tasarım kısmından baskı aşamasına kadar tek başına yapabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.
Amacımız işi kendi başlayıp bitirip matbaaya yollaması. Renk ayırımı yapan arkadaşlar var kendisi sadece grafik kısmını bitirip baskıya yollayacak. Tabi sorulması gereken yerlerde sormasına lafımız yok.
Bunu söylememin sebebi aldığımız çoğu arkadaş iş yapılırken işle ilgili devamlı sorular soruyorlar ve kendisinin yanından bizimde işe olan dikkatimizi dağıtıyor.
Mac bilgisayar kullanıyoruz. Kendi matbaamızın üstünde ajans katındayız.
İlgilenen arkadaşların referans çalışmalarını görmek isteriz.
nurullah.cv@gmail.com

fatihilik

🌱Yeni Üye🌱
UYUM A.Ş. kurumsal iletişim sorumlusuyum. kendi bünyemizde çalıştırmak üzere grafiker arıyoruz. Türkiyenin en büyük yerli perakende firmasıdır. grafikerden beklediğimiz işler; insert tasarımı, mağaza iç ve dış giydirmelerde hazır şablonların yada üretilecek işlerin tasarlanması vs. bahsettiğim konulara hakimsen fatih.ilik@uyum.com adresine cv ni yolar mısın? genel müdürlüğümüz güneşlide

onder yuksel

🌱Yeni Üye🌱
Grafikerim iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Phothoshop
Adobe Illustrator
Corel Draw
programlarını kullanmaktayım

3yıl tecrübem var kendime güveniyorum bu alanda dahada kendimi geliştirip profesyonlleşmek istiyorum.

Not:Avrupa yakasında ikamet ediyorum.(ALİBEYKÖY / EYÜP)

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimi ve içeriği: 3.5 YILLIK BİR GRAFİKERİM KENDİME GÜVENİM TAM, İŞİMİ SEVEREK YAPIYORUM,SÜREKLİLİĞİ OLAN BİR İŞ ARIYORUM, BU ALANDA PROFESYONEL OLMAK İSTİYORUM .

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

E-posta: oner.yucel@hotmail.com

Telefon: 0537 450 63 85