Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerim, iş arıyorum - İzmir

snb

🌱Yeni Üye🌱
Grafikerim, iş arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Corel Draw (İyi), Photo Shop (İyi), Illustrator (İyi), Indesign (İyi), Maya (Orta), Word (İyi), Excel (İyi).

İş deneyimi ve içeriği: 2005'ten beri çeşitli reklam ajanslarında grafiker olarak çalıştım. Ayrıca freelance projelerim oldu.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Herhangi bir ofset, dijital veya serigraf baskı işinin tasarımı, montajı ve filme hazır hale getirilmesi konusunda görev yaptım. Gerektiği takdirde büro içi organizasyona yardımcı oldum. Şuan uzun süre çalışabileceğim bir firma arıyorum, uzun süre çalışmak istediğim için cumartesi günleri çalışmayacağım bir firma arayışındayım. İlgilenen firmalara detaylı cv ve çalışmalarımdan örnekler gönderirim.

E-posta: sevval_nese@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Karaeski

🌱Yeni Üye🌱
Bodrumda çalışmayı düşünürmüsünüz?

ayfaayfa

🌱Yeni Üye🌱
iritibata gecerseniz sevinirim . izmir bayraklı 0506 449 65 48

snb

🌱Yeni Üye🌱
İş arıyorum - İzmir

İş arıyorum

Program/Seviye: Pc'de Illustrator (İyi), Corel Draw (İyi), Photo Shop (İyi), In Design (İyi), Word, Excel.

İş deneyimi ve içeriği: Merhaba, 2005'ten bu yana reklam ajanslarında grafiker olarak çalışmaktayım. İlgilenen firmalara portföy ve ayrıntılı cv gönderirim.

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Herhangi bir ofset, dijital veya serigraf baskı işinin tasarımı, montajı ve filme hazır hale getirilmesi şeklinde görev aldım.

pisyar

🌱Yeni Üye🌱
Grafikerim, iş arıyorum

Program/Seviye: Corel Draw (İyi), Photo Shop (İyi), Illustrator (İyi), Indesign (İyi), Maya (Orta), Word (İyi), Excel (İyi).

İş deneyimi ve içeriği: 2005'ten beri çeşitli reklam ajanslarında grafiker olarak çalıştım. Ayrıca freelance projelerim oldu.

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Herhangi bir ofset, dijital veya serigraf baskı işinin tasarımı, montajı ve filme hazır hale getirilmesi konusunda görev yaptım. Gerektiği takdirde büro içi organizasyona yardımcı oldum. Şuan uzun süre çalışabileceğim bir firma arıyorum, uzun süre çalışmak istediğim için cumartesi günleri çalışmayacağım bir firma arayışındayım. İlgilenen firmalara detaylı cv ve çalışmalarımdan örnekler gönderirim.

Görüşmek istiyoruz.
ydurmaz72@gmail.com

snb

🌱Yeni Üye🌱
İlanım günceldir. Alerjik bronşit olduğum için sigara içilmeyen, boya kokusu, solvent vb maddelerin kullanılmadığı bir reklam ajansında iş arıyorum, iyi günler.

roselenda

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar iş arayışımış geçerliyse bize 05425363655 ten ulaşın detayları görüşelim

mario35

🌱Yeni Üye🌱
2324596363
arge reklam dilek hnla iş görüşmesi yapabilirmisiniz.