Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerim İş Arıyorum | Kadıköy

mrlkk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.meralkeskin.com
İlanın geçerliliği bitmiştir.

Grafikerim İş Arıyorum | Kadıköy

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
Photoshop : İyi
Indesign : İyi
Illustrator : İyi
Freehand : İyi

HTML / CSS : Orta
Dreamweaver : Orta

İş deneyimi ve içeriği: 3 senedir freelance grafik tasarımcı olarak çalışıyorum.
1 sene boyunca, her ay yayınlanan dergide görsel yönetmen olarak çalıştım ; derginin tüm görsel düzenlemeleri, dizgi ve mizanpajını yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Örnek çalışmalarıma ve portfolyoma meralkeskin.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

İşle ilgili açıklama: Web sitesi arayüzü tasarımı, katalog, broşür, e-bülten tasarımları, kartvizit ve kurumsal kimlik tasarımları, logo gibi şirketiniz için hazırlanacak tüm görsel çalışmaları yaparım.

Renk kullanımları, tasarım öğelerinin görsel bütünlüğü gibi konularda iyi olduğum inancındayım.

Diğer sorularınız için mail adresime mail atarak iletişime geçerseniz sevinirim.

E-posta:meralkeskinn@gmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

sthalil

🌱Yeni Üye🌱
** adresinden veya ** 'dan skype yoluyla ulaşırmısınız freelance çalışan ekibim var proje bazlı çalışabiliriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

denizdp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam
meral hanım biz dijital baskı alanında faliyet göstermekteyiz yerimiz anadolu yakası maltepede
cv armanız mümkünmü mailimiz finans@denizdpireklam.com

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayırlısı Olsun