Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerler buraya !!!!

Deatwhite

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle h.g ben lise 3. sınıftayım web tasarım ve programlama dalındayım benim en büyük ve en güzel hayalim grafiker olmak. Neden grafikerlik mesleğin güzelliklerine baktım yapılan çalışmalar çok hoşuma gitti ben böyle kendi çizimlerimden oluşan eserleri severim güzel çalışmalar sayesinde kendimi gösterir ve iyi bi şirket yada ajansta iş bulabilirim, benim tek istediğim su an bi grafikerle konuşmak ve nasıl grafiker oldğunu neler yaptığını hangi programları kullandığı nerede ve hangi bölümde okunması gerekenleri ve bir çok soruları soracağım GRAFİKER arıyorum lütfen konuya bi göz atarsanız msn adresim: ********* :smile:

İnşallah konuyu doğru yere açmışımdır dier konuyu yanlış yere açtık kapandı hesap :rofl::rofl:

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Birincisi bu soruların hepsinin cevabını buraya açmış olduğun konudanda alabilirsin. Ayrı olarak kişisel birini bulmana gerek yok.

İkincisi konuyu doğru yere açmışsın fakat https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84 tekrardan okumalısın.
• Site içerisinde iletişim adresi vermek yasak.
• Arka arkaya mesaj atarak flood yapmak da yasak .

Daha dikkatli olman dileğiyle ,
İyi forumlar.

Deatwhite

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim açıklamanız için :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Afedersiniz ama kaç tane daha aynı konudan açmayı düşünüyorsunuz?

Çok azimlisiniz!!!!

elifex

🌟Usta Tasarımcı🌟
kararlı olmak, azimli olmak, öğrenmeye açık olmak, grafik dalında çalışan bir işyerine girerek usta çırak misali, görerek, tecrübe ederek, öğrenmek...

anka5106

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle ogrenmeyi istemelisin, merakli olmalısın , çok emek harcamalısın , onune gelen her eğitim sitesini incelemelisin vs. az cok bellidir nasıl grafiker olacagin. insanin kanında olacak :) doğuştan gelen ozellikler de lazim , yaraticilik gibi.bol bol yaraticiligi geliştiren kitaplardan al oku.

Deatwhite

🌱Yeni Üye🌱
Araştırıyorum bizim dükkanın karşısında bi iş yeri war orda çalışan bi abi mesleği yok ama muhasebe işine bakıo bende ona yük indiriyorum oda bana coral draw 12 x1 x2 vs programı öğretio. Herşey karşılıklı azimle çalışıcam sonunda güzel bi geleceğim olucak...

elifex

🌟Usta Tasarımcı🌟
Araştırıyorum bizim dükkanın karşısında bi iş yeri war orda çalışan bi abi mesleği yok ama muhasebe işine bakıo bende ona yük indiriyorum oda bana coral draw 12 x1 x2 vs programı öğretio. Herşey karşılıklı azimle çalışıcam sonunda güzel bi geleceğim olucak...

inşallah diyelimde..ben daha o güzel geleceği göremedim..görürsen bırakma çünkü ben daha yakalayamadım hala yakalayacağım bekliyorum bekliyorum...:)

elifex

🌟Usta Tasarımcı🌟
:) yani grafikerlik işinde para yokmu ?

ilk önce yaptığın işi en güzel şekilde yapmalısın ve işini sevmelisin para işin arkasından gelir...ama sadece ben köşeyi dönerim bu meslekle diyerek bir yere varamazsın...ayrıca çok iyi kazanmak istiyorsan emek vermelisin ve zaman geçmesi gerekir herşey tecrübe ile edinilir...birde unutmadan şanslı olmalısın :smile: kıymetini bilen bir işverenin olmalı...emeğinin karşılığını tam olarak veren...

hiç birşey kolay değil bunu bilmelisin...eğer grafiker olmak benim hayalim diyorsan mücadeleye hazır ol...insan ancak sevdiği işi yaparsa mutlu olur...bunu da daima hatırlamanızı isterim..:)

Deatwhite

🌱Yeni Üye🌱
Peki ben tutki grafiker oldum kendimi piyasaya nasıl tanıtıcam ?

elifex

🌟Usta Tasarımcı🌟
Peki ben tutki grafiker oldum kendimi piyasaya nasıl tanıtıcam ?

pekala diyelim ki bir fabrikaya işe girdin hiçbir özelliğin yok bilgin yok...kapıdan içeri giriyorsun ve şu soruyu soruyorsun ben ne zaman bu fabrikanın müdürü olacağım ?...sana ne cevap verirler sence...

Deatwhite

🌱Yeni Üye🌱
yha benim demek istediğim bütün programları biliyorum mezun oldum biraz bilgim war kendimi nasıl tanıtıcam ?