Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerlik işi arıyorum - İstanbul

onderr yuksel

🌱Yeni Üye🌱
grafikerlik işi arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
  • Adobe Phothoshop
  • Adobe Illustrator
  • Corel Draw

İş deneyimi ve içeriği: 3,5 yıl tecrübem var bu alanda dahada ilerlemek kendimi geliştirmek ve sürekliliği olan bir işte çalışmak istiyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

E-posta: clever_1986@hotmail.com

Telefon: 0537 450 63 85

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

fatihilik

🌱Yeni Üye🌱
UYUM A.Ş. kurumsal iletişim sorumlusuyum. kendi bünyemizde çalıştırmak üzere grafiker arıyoruz. Türkiyenin en büyük yerli perakende firmasıdır. grafikerden beklediğimiz işler; insert tasarımı, mağaza iç ve dış giydirmelerde hazır şablonların yada üretilecek işlerin tasarlanması vs. bahsettiğim konulara hakimsen fatih.ilik@uyum.com adresine cv ni yolar mısın? genel müdürlüğümüz güneşlide

sarpert

🌱Yeni Üye🌱
İyi günler,

Lütfen, graf.hakan@gmail.com adresine fotoğraflı bir CV nizi gönderin. Maaş beklentinizi yazmayı unutmayın.

Teşekkürler

Eğer, mesai saatlerinde sosyal medyadan, cep telefonunuzdan ve sigaranızdan vazgeçebiliyorsanız, lütfen müsait olduğunuzda fotoğraflı bir CV nizi gönderin. Maaş beklentinizi yazmayı unutmayın.

gazete ulas

🌱Yeni Üye🌱
0535 358 41 92 telefonumdan ulaşabilirsiniz

hazırlanması gerekn aylık dergim var lütfen cvp yaınız

safir reyon

🌱Yeni Üye🌱
grafiker arıyoruz

Merhaba,
Hadımköyde bulunan endüstriyel mutfak ve kuruyemiş dolabı imal eden firmamıza 3 boyutlu çizim yapabilecek takım arkadaşları arıyoruz. SAFİR REYON A.Ş. 0212 288 18 18/0553 191 38 59 Çiğdem hn.