Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grup firma logolari

Rkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaslar ben burda bi kac konu acmisdim ne yazikki bi sonuca varamadim..
olayi biraz acikliyayim 25 bin metre kare üzerinde türk firmalari almanyada toplu halde firmalar kuruluyor.. bende ise bu firmalar arasindayim
bu alan üzerinde Mc donalds ve almanyaca ünlü fitness centerler geldi simdi ise
bu türk firmalarina ayit olan firmalarin grup halinde logo cikarilmasini istenildi bi kac ajanslara gitti patronlar ve aldiklari sonuclar benim gözüm tarafindan irenc üzeri irencdi bi kac calisma yapmisdim ama ne yaziiki 5 ortaka birden bir sey hoslarina gittmesi zor oldugu icin benim yaptigim calismalar sonuc alamadi simdi tekrar bana döndüler ve tekrar yapmami istiyorlar logolari

bu firmalar altinda ise
Petroll office var
büyük oto yikama var
motor galerisi var 150 tahne motor mevcut
ve araba kiralama yeri var
ve araba tamir bölümü var

o 25 bin metre kare üzerindeki alanin adini
ST``ERN PA``RK ollarak koyuldu yani
yani yildiz park ollarak koyduldu

patronlarin istekleri bu firmalarin tüm logolari ayni olmasi ve hepsindede
sadece waschcenter veya tankhof veya motorbikes gibi altinda hangi yazi yazmasi en cok istedikleri sey ise logo bi motiv olmasi örnek MC DONALDSIN
sade ve güzel M logosi var bunlarda istedikleri e yi yildizla birledirmemi istiyorlar cünki firmalarin isimleri
EASY le basliyor
EASY TANKHOF
EASY WASHCENTER
EASY MOTORBIKES
EASY AUTOVERMIETUNG diye gidiyor
yani uzun lafin kisasi e ile yildizli nasil bir logo motivi cikara billirim ??
ve baska türlü bana örnek veya yoll göstere billirseniz sevinirim