Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gümüş yaldıza başka birşey katmam gerekir mi?

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba arkadaşlar. serigrafide kullanmak için gümüş yaldız aldım baskı yapmak istedim fakat kağıtta hemen hemen hiç gözükmüyor. acaba başka bir şey daha mı katılıyor. ben tiner katmayı düşündüm fakat zaten çok cıvık birşey. sorun ne acaba. yoksa sorun yok normal bir durum mu. iyi çalışmalar.saygılar.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
en fazla biraz siyahla desteklersiniz...baskı yaptığınız yüzey beyaz ize mesela... fakat kağıt türü ne, serigrafinin çok iyi çıkması gerekiyor normalde...

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
cevabın için sağol arkadaşım. teslin kağıdına baskı yapıyorum. beyaz zemin üzerinde bazı desenler var ve bunların üzerine baskı yapmayı düşünüyorum. iyi çalışmalar.saygılar.

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba arkadaşlar. sorun sanırsam gümüş yaldız boyasında. boya ipekten geçmiyor veya çok az geçiyor. ama başka normal bir boyayı aynı yere uyguluyorum geçiyor sorun gümüş boyada. aldığım bu gümüş yaldız acaba yanlış mı?serigrafi için farklı mı oluyor acaba?boyanın üzerinde ingilizce olarak all purpose screen ink yazıyor. ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar.saygılar.

ayhancaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabbinannesi.com
Merabalar bence sorun sizin boyanızda değil sorun kullandığınız ipek çok ince serigrafta yaldız boya gibi yoğunluğu fazla boyalarda daha geniş gözenekli ipek kullanmalısınız

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
cevabın için sağol ayhanca arkadaşım. söylediğin mantıklı geldi bana.peki kaçlık ipek kullanmak gerekir. biraz ince işlerde kullanacağım. iyi çalışmalar.saygılar.

himalaya

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
t.me
dyo serigraf mürekkebi al bir dahada boyundan büyük işlere atılma:)
raklenide kauçuk al boyanın içine selülozik tinerden başka bir şey dökersen boyayı çürütürsün