Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güzellik merkezi broşür ön çalışma

denizce87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Firmaya fikir olması için hazırlık çalışmalar

leylainanr22.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

leylainanr1.jpg

leylainanr3.jpg

leylainanr4.jpg

leylainanr5.jpg

leylainanr6.jpg

leylaninanr7.jpg

leylaninanr8.jpg

Benzer konular

atibin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1. örnek çok kötü... hemen silin bilgisayardan...

2. örnek açıkhavada bir cafenin menüsü gibi olmuş, az öncekini silerken bunuda yanına alın götürsün...

3. örnek güzellik merkezine uygun bir resim slogan koymaya bile gerek yok, bir logo ve telefon iliştirin yeter. Hatta resimi direkt müşteriye verin o bile yerleştirir logosunu.

4. örnek ilk etapta şampuan yada kuaför çağrıştırıyor, resimi çekerken tasarlayan belkide bu amaçla çekmiş resimi.

5. örnek tamam güzel bir resim bulmuşsunuz ama fontları bozuk bir slogan ile yeni tasarım yapmış gibi hissetmeyin kendinizi.

6. örnek 1 ve 2 nin yanına gidebilir.

7. örnek
Logo okunmuyoooorrr, bakan kişi güzellik merkezinden önce göz doktoruna giedecek... :)
Selülit probleminin genelde bayanların kalçasında yada bacaklarının daha çok arka tarafında olduğunu bilinir. Ve bu dertten muzdarip bayanlar bunu daha iyi bilir.
O zaman estetik bir görüntü buldum selülüt sloganı yazayım demek olmamış...

8. örnek Bknz 7. örnek yorumları.

grafirenk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Keşke firmaya bu kadar çok fikir vermek yerine 1 ya da 2 tane concept çalışsaydınız daha isabetli olurdu. çok fazla alternatif hem müşterinin hemde sizin kafanızı karıştıracaktır. Çalışmalar ile ilgili şunları söyleyebilirim 1. çalışmayı kapak değilde iç sayfalarda kullanırsanız daha doğru olacaktır, kapak için ise eğer lisanslı değilse 4. image ile işi bitirebilirsiniz ama oval yazılara hiç gerek yok. Kolay gelsin...

denizce87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. örnek çok kötü... hemen silin bilgisayardan...

2. örnek açıkhavada bir cafenin menüsü gibi olmuş, az öncekini silerken bunuda yanına alın götürsün...

3. örnek güzellik merkezine uygun bir resim slogan koymaya bile gerek yok, bir logo ve telefon iliştirin yeter. Hatta resimi direkt müşteriye verin o bile yerleştirir logosunu.

4. örnek ilk etapta şampuan yada kuaför çağrıştırıyor, resimi çekerken tasarlayan belkide bu amaçla çekmiş resimi.

5. örnek tamam güzel bir resim bulmuşsunuz ama fontları bozuk bir slogan ile yeni tasarım yapmış gibi hissetmeyin kendinizi.

6. örnek 1 ve 2 nin yanına gidebilir.

7. örnek
Logo okunmuyoooorrr, bakan kişi güzellik merkezinden önce göz doktoruna giedecek... :)
Selülit probleminin genelde bayanların kalçasında yada bacaklarının daha çok arka tarafında olduğunu bilinir. Ve bu dertten muzdarip bayanlar bunu daha iyi bilir.
O zaman estetik bir görüntü buldum selülüt sloganı yazayım demek olmamış...

8. örnek Bknz 7. örnek yorumları.

Bir kaç mesajınıza göz attım herkesi yerden yere vurmuşsunuz. Sizin tasarımlarınız olağan üstü olmalı. Tasarımlarınızı çok merak ediyorum. Paylaşırsanız sevinirim.

atibin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzellik yarışmasındaki jüri üyelerinin hepsi tescilli güzel olmak zorunda mıdır?

Her bilgisayarına resim editörü yükleyip İnternet'den bir resim bulup üstüne makinesindeki ilk bulduğu font ile bir şey yazıp ben grafiker oldum, işte bunlarda müşterime yaptığım çalışmalar diyor.

Sonra eleştriler karşısında sen ne yaptın bakalım saldırısı çok neşeli tavırlar.
Merak ettimde size grafiker ünavını kim verdi ?

denizce87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sizin çalışmalarınızı paylaşmanızı isteme sebebim gayet iyi niyetliydi madem ki siz üstat konumunda yorumlar yapıyorsunuz demekki tasarladığınız kusursuz şaheserler mevcut bizlerle bunları paylaşın ki biz de sizi taktir edelim.
Asıl sizin bu tavrınızdan hiç birşey tasarlamadığınız sadece eleştiride bulunmaktan hoşlandığınız ortaya çıkıyor.
Grafikerlik ünvanımı mezun olduğum okul ve çalıştığım dergi ile gazeteden aldım.
Size web master ünvanını kim verdi?

Son düzenleme:

atibin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sizin çalışmalarınızı paylaşmanızı isteme sebebim gayet iyi niyetliydi madem ki siz üstat konumunda yorumlar yapıyorsunuz demekki tasarladığınız kusursuz şaheserler mevcut bizlerle bunları paylaşın ki biz de sizi taktir edelim.
Asıl sizin bu tavrınızdan hiç birşey tasarlamadığınız sadece eleştiride bulunmaktan hoşlandığınız ortaya çıkıyor.
Grafikerlik ünvanımı mezun olduğum okul ve çalıştığım dergi ile gazeteden aldım.
Size web master ünvanını kim verdi?

Ünvanımı Bill Gates verdi. :)
Sizin mezun olduğunuz ? ? ? Okuldan aldığınız gibi :)