Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve)

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Neredeyse bütün konuyu başlığa yazacaktım. :D

Sorum şu:

Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve) veririz ya.

Sesi de yavaş yavaş açmak ya da yavaş yavaş kısmak için ne yapmak gerekir ? Key vermek işi çok zor, zahmetli Transition mantığı ile sesin üzerine bir şey ekleyip kısıp açamaz mıyız ?

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Neredeyse bütün konuyu başlığa yazacaktım. :D

Sorum şu:

Hani görüntüyü siyahtan açığa açıktan siya soldurmak için fade in fade out (dissolve) veririz ya.

Sesi de yavaş yavaş açmak ya da yavaş yavaş kısmak için ne yapmak gerekir ? Key vermek işi çok zor, zahmetli Transition mantığı ile sesin üzerine bir şey ekleyip kısıp açamaz mıyız ?

benim bildiğim böyle bir eklenti yok edius da.

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
edius'un çok büyük eksiği. :)
corel videostudio x3'te yapılabilirmiş ama EDIUS'un eline su dökebilir mi sanmıyorum..en iyisi corel videostudio x3 ile sese fade in ve fade out verip mp3 olarak kaydedip edius'ta açmak :)

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
edius'un çok büyük eksiği. :)
corel videostudio x3'te yapılabilirmiş ama edıus'un eline su dökebilir mi sanmıyorum..en iyisi corel videostudio x3 ile sese fade in ve fade out verip mp3 olarak kaydedip edius'ta açmak :)

olabilir ama extra 2 iş yapmış olacaksın, şahsen ben olsam edius da key vererek yaparım bu işi ama seçim senin :) bu arada ben bildiğim kadarıyla yok diyorum yani varsa da benim haberim yok böyle bir eklenti yada efeckt ten,

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eksik olma abi çok teşekkür ederim. Bir de photoshop, EDIUS gibi yazılımları para vererek satın alabilse idim çok daha rahat ederdi vicdanım. Adamlar yıllarını veriyor. torrentten ise 3 saatte iniyor.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Eksik olma abi çok teşekkür ederim. Bir de photoshop, EDIUS gibi yazılımları para vererek satın alabilse idim çok daha rahat ederdi vicdanım. Adamlar yıllarını veriyor. torrentten ise 3 saatte iniyor.

3 saat mi ?? senin bağlantı hızında çok düşükmüş yav :)))

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1 megabitle anca abi. :))) 105 kb ile indiriyor :)))