Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hatasız işte baskıda sorun çıkması

mustm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar ben corel x3 de böyle bir çalışma yapıyorum.
altına ışık efeckti attıgım zaman normalde hiçbir sorun yok gibi lakin iyice zoom yaptıgımda böyle çizgiler çıkıyor ve bu iş baskıda da aynı şekilde çizgiler çıktı :( bir sürü iş boşa gitti bunun çözümü varmıdır ????

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yazı fontundan kaynaklanıyor olabilir.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Alttaki zemin parçalardan mı oluşuyor? Eğer öyleyse gördüğünüz çizgiler bu parçaların birleşim yerleridir muhtemelen.

bakyan

🌱Yeni Üye🌱
bağzı zaman yazıya attığın kontur da aynı şekilde bozar yazıyı.. ondanda olabiliyor.

mustm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yazı fontu önemi değil hepsinde yapıyor alttaki zemin tek renk tek parça yazıya attıgım kontör de sorun olmuyor pek.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
arkadaşım muhtemelen orada vardır o çizgiler üzerine tıklayamıyorsan eğer yazıyı ve zemini sağa sola çek sonra geniş bir açıdan seçmeye çalış o bölümü mutlaka birşeyler vardır daha önce bende yaşadım bunu ve çok alakasız bır sekılde renksız gruplamalar cıktı ortaya bu genelde font uzerınde yapılan kontür atma calısmalarından sonra cıkıyor ortaya.. once yazıyı konturunu seçmeden convertle. konturu ayır yazıdan (ctrl+K). sonra konturunu ayrı bır yere al. zemını de ayır daha sonra seçmeye çalış hepsını ayrı ayrı ama once ne kadar gruplanmış yer varsa hepsinin grubunu çöz yoksa bulamazsın :)

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
şu an başka bir arşiv indirdiğimden işinizi indiremiyorum önizleme koyarsanız sevinirim. söylediklerim işe yaradı mı?

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
Tamamen DropShadow efektindeki bir hatadan kaynaklanıyor. X3'te bu hata vardı fakat sanırım servis paketlerle giderilebiliyordu. X3 servis paketlerini yükelmeyi deneyin. Sizin gönderdiğiniz dökümanı X4 (14.0.0.701) sürümünde açtığımda hiçbir hata yok.

mustm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tamamen DropShadow efektindeki bir hatadan kaynaklanıyor. X3'te bu hata vardı fakat sanırım servis paketlerle giderilebiliyordu. X3 servis paketlerini yükelmeyi deneyin. Sizin gönderdiğiniz dökümanı X4 (14.0.0.701) sürümünde açtığımda hiçbir hata yok.

ewet bende 12 den açıyorum efeckleri 12 de verdigim zaman sorum çıkmıyor ama ben x4 kullanamıyorum. Bu söyledigin x3'ün paketini nerden bulabilrim nasıl indirecem ?

grapfix

🌱Yeni Üye🌱
adamım efecti ayıracaksın bitmap yapıcan çalışmayı gönderirken baskıya 600 dp yap yolla gitsin bi sorun yaşamasın lens efeck power clip kontür patlması v.s bu sorunlar yaşanır bunların çözümü baskıya bitmap yap gönder