Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hatayı anlayamıyorum

coreldeniz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar bana bir freehand 11 dosyası geldi çalışmayı montaj için tutup çevirmek istiyorum COULD NOT COMPLETE THE TRANSFORM COMMAND BECAUSE YOU ARE LOW MEMORY diyor nedemek bu hafıza dolu gibi bişey ama her bilgisayarda aynı uyarıyı veriyor her bilgisayardada hafıza dolu olamaz ya ve bitek bu dosyada bu sorunu yaşıyorum neden acaba bilen yardım ederse çok sevinirim
Not: could not complete yor request because the is not enough memory. buda başka bi bilgisayarda verdiği hata yine aynı dosyanın.

chabalco

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emin olmamakla beraber dosyada hata var ... effect kullanımından sonra bu tarz sıkıntılar çıkabiliyor ... hazırlayan arkdaş tekrar gözden geçirsin ...

birde farklı boş bir sayfaya geçirip deneyebilirsin (belki denemişsindir sadece öneri.)

saygılar,

coreldeniz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bilgisayarcı geldi rem im yetersizmiş remim 5 bu arada bana iyat vereceğini söyledi giiti sizce rem fiyatları nasıldı bu yakınlarda ekleten varmı.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet bence de bu rem hatası vallaha ben 1 yıl önce sormuştum (çok oldu ama) 2GB DDR ram 100 tl civarıydı ama şu an 50-60 tl civarı sanırım.

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Sisteminiz 32 bitlik Windows ise ve RAM'iniz 5 derken 5 GB ise; zaten mevcut RAM'inizin 3 GB kadarını kullanabiliyorsunuz demektir. Bu durumda, ilave RAM'e yapacağınız gereksiz masrafın, sorununuzu çözeceğini sanmıyorum.