Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Herkese Merhaba

Ningishzida

Acemi Tasarımcı
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, kendimi bildim bileli logo tasarımlarına karşı inanılmaz bir ilgim var. Karakalem bir şey çiziyorum ama herhangi bir program kullanmadım hiç. Merak ettiğim birkaç husus var, ben 31 yaşındayım acaba bu yaştan sonra bu konuda uzmanlaşabilir miyim? Eğitim hayatı nasıl oluyor? Üniversitelere özel yetenek sınavı ile mi giriyorsunuz sadece yoksa ÖSYM sınavı da etkili mi? Bireysel olarak bahsettiğim alanda, kendi imkanlarımla geliş kaydedebilir miyim?

Hepinize saygı ve sevgiler...

Benzer konular

Kemal AKSEKİOĞLU

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle hoşgeldiniz program öğrenmeye ya da mesleğe başlamak için bence karakalem yaptıklarınızı forumda paylaşıp ustalarımızın fikirlerini almalısınız daha snra kendinize bir yön verebilirsiniz kolay gelsin

Ningishzida

Acemi Tasarımcı
Çalışmalarım:

1) Çalışmalarımda hayali bir şirket belirliyor ve ona göre tasarımlar yapıyorum. Misal bu bir deri ürünleri firması için yapmış olduğum bir isim ve logo çalışması idi.

2) Bu çalışmada ise bir tekstil firmasını düşünerek çizdim. Geleneksel lale motifini baz alarak oluşturduğum bu logo için yine bir lale çeşidini baz alarak renkleri belirlerim.

Ningishzida

Acemi Tasarımcı
öncelikle hoşgeldiniz program öğrenmeye ya da mesleğe başlamak için bence karakalem yaptıklarınızı forumda paylaşıp ustalarımızın fikirlerini almalısınız daha snra kendinize bir yön verebilirsiniz kolay gelsin
Tşk ederim, hoş bulduk. Çalışmalarımdan birkaç tanesini yükledim. Size belki çok amatörce gelecek fakat fikirleriniz benim için çok önemli, lütfen yorumlarınızı ve eleştrilerinizi esirgemeyin. :)