Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hızlı Etkili Web, Matbaa, Açık Hava Grafik Tasarım - Türkiye Geneli

onhur

🌱Yeni Üye🌱
Hızlı Etkili Web, Matbaa, Açık Hava Grafik Tasarım

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

İş deneyimi ve içeriği: 8 yıl

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Referans çalışmalarım ve daha fazla bilgi için web sitemden faydalanabilirsiniz.

İşle ilgili açıklama: Şu an Çanakkale'de açık hava reklamcılığı yapan bir firmada grafikerlik görevi yapmaktayım. Mesai dışında Freelance grafik taleplerini karşılamaktayım. Matbaa, açık hava reklamcılığı, web tasarım ve kurumsal kimlik konusunda sekiz yıllık tecrübeye sahibim. Her geçen gün geliştirdiğim tasarım kabiliyetim ile birçok büyük firmaya memnuniyet sundum. Hızlı ve etkili tasarımlar sunmam ve değişiklik geri dönüşünün çok nadir olması size avantaj sağlayacaktır.

Freelance Grafiker görevlerinde iletişim için mail, mesaim dışında telefon ve whatsapp, dosya aktarımlarında wetransfer kullanmaktayım.

Onur Günver
Grafiker & Reklam Danışmanı
Web : onur.onurnet.net

E-posta: onur@onurnet.net

Telefon: 0541 678 02 59 - 0286 213 76 04

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.