Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

html üyelik yardım

ayhancaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabbinannesi.com
arkadaşlar front pagede hazırladığım internet siteme üyelik katmak istiyorum bunu nasıl yaparım.

eserver_sek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üyelik sistemi için asp veya php bilginiz olması gerekir tabi hostunuzun linux yada win olması bunu değiştirir.

ayhancaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabbinannesi.com
ilginize çok teşekkür ederim ben onları öğrenemem yaş 50 bu kadarını yaptığıma şükür üyelik işi bana göre değil anlaşılan hostingi ceviz hosttan alıyorum ama sadece front page biliyorum o da katman açıp katmana köprü verebiliyorum.

eserver_sek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi beyefendi siz ceviz hosting diyorsunuz ama biz bilemeyiz ki linux yada windows olduğunu o yüzden siz ilk önce hostingi aldığınız yere sorun ne olduğunu ondan sonra yardım edelim size
iyi çalışmalar...

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Amacınız tasarımı kendiniz yapmanızsa, hazır bir sistem kurun, cms, joomla, wordpress gibi. Onların temalarını kendi grafiklerinizle değiştirin. Bu noktada css iyi bilmeniz gerekir ama. Php'yi baştan öğrenmekten daha kolay olur en azından. ;)

CrystaLize

🌱Yeni Üye🌱
Amacınız tasarımı kendiniz yapmanızsa, hazır bir sistem kurun, cms, joomla, wordpress gibi. Onların temalarını kendi grafiklerinizle değiştirin. Bu noktada css iyi bilmeniz gerekir ama. Php'yi baştan öğrenmekten daha kolay olur en azından. ;)

Katılıyorum. Üyelik sistemini ayarlayabilmeniz için Php yada Asp'nin yanı sıra Mysql'da öğrenmeniz gerekebilir. Sadece formu hazırlamakla bitmiyor çünkü. Üyeliklerin saklanması. Gerektiğinde tekrar giriş için geri çağırılması gerekiyor. Html ile sadece php tabanlı bir sayfaya yönlendirme yapabilirsiniz. d3niz'in dediği gibi bunlar zaten hazır olarak bulunuyor. Fakat bu scriptleri de kurmayı öğrenmeniz gerekecek. Bu o kadar da zor olmayacaktır. Her script kendi içinde kurulum açıklaması barındırır. Veya scriptlerin Türkçe destek sitelerinde kurulum yardımları bulunabilir. Siz en iyisi önce sunucunuzun Windows'mu Linux'mu olduğunu öğrenin o zaman kullanacağınız scriptler konusunda daha ayrıntılı bilgi verebiliriz.