Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İçki dükkanı e-mail çalışması

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
* İçki dükkanı için mail sistemi ile müşterilerine göndereceği bir çalışmadır.

* Amaç içki dükkanına yeni giren şimşek şarabının 3 ürününü ön plana çıkartmaktır.

* Kullanılan resim şarabın imalatından tedarik edilen bağın orjinal resmidir.

simsekflyer.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
gayet hoş bir çalışma olmuş. eline yüreğine sağlık. şöyle bakıp acaba hatalı yada kötü duran birşey var mı hani olumlu yönde bi eleştiri için yanlış anlama pislik atmak vs için değil kardeş ama on numara çalışma olmuş. en birinci sen olmuşun:D

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
İremcim genel olarak bakıldıgında siyahın asaleti göz dolduruyor...
Bir kaç şeye deginmek istiyorum( güzel anlarınızı eşssiz kılan....) yazısının rengi biraz beni tedirgin etti yani daha farklı şekilde nasıl yazıla bilir yada daha farkılı ne renk kullanıla bilir düşüncesini itti...
Altaki kredi cardı ibareleri ve bilgilerinin altına beyaz şerit çalışmayı biraz öldürmüş ona daha başka bir yöntem bulsan çuk diye çalışma oturmuş diyebilirim...

Emegine sağlık bunlarlar haricinde güzel bir konsep ve güzel bir çalışma olmuşş...

rgrgn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Oldukça başarılı bir çalışma ellerinize sağlık...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
gayet hoş bir çalışma olmuş. eline yüreğine sağlık. şöyle bakıp acaba hatalı yada kötü duran birşey var mı hani olumlu yönde bi eleştiri için yanlış anlama pislik atmak vs için değil kardeş ama on numara çalışma olmuş. en birinci sen olmuşun:D

estf. kesinlikle yanlış anlamam.
Herzaman savunduğum durumdur bakan göz yapandan daha fazlasını görür. teşekkür ediyorum.

İremcim genel olarak bakıldıgında siyahın asaleti göz dolduruyor...
Bir kaç şeye deginmek istiyorum( güzel anlarınızı eşssiz kılan....) yazısının rengi biraz beni tedirgin etti yani daha farklı şekilde nasıl yazıla bilir yada daha farkılı ne renk kullanıla bilir düşüncesini itti...
Altaki kredi cardı ibareleri ve bilgilerinin altına beyaz şerit çalışmayı biraz öldürmüş ona daha başka bir yöntem bulsan çuk diye çalışma oturmuş diyebilirim...

Emegine sağlık bunlarlar haricinde güzel bir konsep ve güzel bir çalışma olmuşş...

Yazı rengi benide o açıdan tatmin etmedi. Birçok renk denedim ama en iyisi inan bu oldu. Yazı karakteri ile rengi belki birleştirsem kombine olabilir ama bu fonta takıldım nedense bugün :)
Teşekkür ederim canım.

Oldukça başarılı bir çalışma ellerinize sağlık...

Ellerine Sağlık :)

Çok teşekkür ediyorum efendim sağolun.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Genelinde güzel ve amacına uygun şekilde planlama var. Ama bende mirayın dediği gibi sadece yazıda takıldım. Ayrıca banka logolarıda büyüklük konusunda aynı şeklide ve hizalamada olursa 3 sepet üzüm ve 3 şişeyi adrese teslim alayım hemen:)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İremim bir newsletter için amacına uygun bir çalışma olmuş font ve yazının rengi konusunda arkadaşlarla hem fikirim.Banka logolarıda tablo seklinde yada Ulaşın önerisi gibi hepsini bir arada hizalı kullanırsan tasarımın tam olarak oturacaktır.Emeğine sağlık canım...

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
öncelikle tebrikler çok hoş bir çalışma çıkarmışsın
bence eksik olan nokta "yöresel özel yapım olan ...."
bölümde yöreyi belirtmemen onun dışında sorun yok

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Genelinde güzel ve amacına uygun şekilde planlama var. Ama bende mirayın dediği gibi sadece yazıda takıldım. Ayrıca banka logolarıda büyüklük konusunda aynı şeklide ve hizalamada olursa 3 sepet üzüm ve 3 şişeyi adrese teslim alayım hemen:)

o beyaz üst alanda sitenin web adresi logoların o arasınada telefon numarası gelecek.
üzüm satmıyoruz :D şaraplarıda ben içiyorum:p

İremim bir newsletter için amacına uygun bir çalışma olmuş font ve yazının rengi konusunda arkadaşlarla hem fikirim.Banka logolarıda tablo seklinde yada Ulaşın önerisi gibi hepsini bir arada hizalı kullanırsan tasarımın tam olarak oturacaktır.Emeğine sağlık canım...

Yazı konusunda sanırım anlaştık :) Teşekkür ederim canım.

öncelikle tebrikler çok hoş bir çalışma çıkarmışsın
bence eksik olan nokta "yöresel özel yapım olan ...."
bölümde yöreyi belirtmemen onun dışında sorun yok

Yöresel belirtme kesinlikle haklısınız. Bu atlanmaması gerekli olan bir konu.
Yalnız belirtmememdeki amacımı hemen açıklayayım.
İlgili olan şarap içici kesimizide merak uyandırıp kişiyi siteye çekmek. Bu durumdaki alternatiflerimiz ise sadece tanıtılan ürün değil diğer ürünleride görme gösterme alternatifidir.
Teşekkür ediyorum.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Eline sağlık İrem. Çalışma genel hatlarıyla gayet yerinde fakat şarap görsellerinde bir problem var sanırım. Ortada duran şarap havada gibi duruyor. Keşke 4 - 5 mm aşağıda olsaydı... Font konusunda da diğer artadaşlara katılıyorum. Başarılarının devamını dilerim.

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
hoş bir çalışma olmuş emeğine sağlık canım

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel çözümlenmiş bir iş fakat tipografiye biraz daha dikkat edilmesi gerek diyorum. şarap görsellerini daha güçlü göstermek için gölgelerini kullanmalısın beyaz shadow çok basit kalmalarına yol açmış

kadiror

🌟Usta Tasarımcı🌟
Üstteki beyazlık yerine alttaki desenli grafik devam etmeliydi. Onun üstünede beyaz yazı yazılmalıydı. Logo da gri ama Koparmak için lens gibi bişeyler kullanabilirdin çarpıtarak . Ayrıca ortadaki yazı neden orada. Hiç bir yere hizalı değil. Üst orta sağa blok sola blok şişenin hemen üstü gibi bi sürü yer olabilirdi..Veya ince floral bir yazıyı kocamanda kullanablirdin..Ben olsam yazıyıda kırmızı değil gri veya yeşil yapardım..Aslında oraya hiç yazı koymamak en doğrusu. İllaki bir slogan konulacaksa altta şişelerin hemen altına belki olabilirdi. O yazının yerine aslında anlatılması gereken internetten şarap satıldığını anlatan "interaktif içki dükkanı" olayını vurgulayacak bişey bulurdum..Bana böyle bir mail gelse hehalde fazla incelemezdim..O az zamanda müşteriye ne anlattın anlattın.. Yoksa geçmiş olsun..Bide söylemeden edemeyeceğim.. işin kendisinde Tipoğrafi sorunu var..O yazı ne ki.."Yöresel özel yapım" yazısı.. Helvetikamı.. sivissmi veya arial mi..Yani çirkin bir font..O biraz aceleye gelmiş galiba..Neyse..Dostun değilim ama acı söyledim ( bu cümleyi buradan bi grafikerden arakladım..).. Başarılar

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Eline sağlık İrem. Çalışma genel hatlarıyla gayet yerinde fakat şarap görsellerinde bir problem var sanırım. Ortada duran şarap havada gibi duruyor. Keşke 4 - 5 mm aşağıda olsaydı... Font konusunda da diğer artadaşlara katılıyorum. Başarılarının devamını dilerim.

şişeler bütün çekim halinde bana geldi orjinalini bozmak istemedim açıkçası ama haklısın dikkatli bakınca algılanıyor. teşekkür ederim yunusçum.

hoş bir çalışma olmuş emeğine sağlık canım

teşekkür ederim canım

güzel çözümlenmiş bir iş fakat tipografiye biraz daha dikkat edilmesi gerek diyorum. şarap görsellerini daha güçlü göstermek için gölgelerini kullanmalısın beyaz shadow çok basit kalmalarına yol açmış
yorumunuz için teşekkür ederim. :angel:

Üstteki beyazlık yerine alttaki desenli grafik devam etmeliydi. Onun üstünede beyaz yazı yazılmalıydı. Logo da gri ama Koparmak için lens gibi bişeyler kullanabilirdin çarpıtarak . Ayrıca ortadaki yazı neden orada. Hiç bir yere hizalı değil. Üst orta sağa blok sola blok şişenin hemen üstü gibi bi sürü yer olabilirdi..Veya ince floral bir yazıyı kocamanda kullanablirdin..Ben olsam yazıyıda kırmızı değil gri veya yeşil yapardım..Aslında oraya hiç yazı koymamak en doğrusu. İllaki bir slogan konulacaksa altta şişelerin hemen altına belki olabilirdi. O yazının yerine aslında anlatılması gereken internetten şarap satıldığını anlatan "interaktif içki dükkanı" olayını vurgulayacak bişey bulurdum..Bana böyle bir mail gelse hehalde fazla incelemezdim..O az zamanda müşteriye ne anlattın anlattın.. Yoksa geçmiş olsun..Bide söylemeden edemeyeceğim.. işin kendisinde Tipoğrafi sorunu var..O yazı ne ki.."Yöresel özel yapım" yazısı.. Helvetikamı.. sivissmi veya arial mi..Yani çirkin bir font..O biraz aceleye gelmiş galiba..Neyse..Dostun değilim ama acı söyledim ( bu cümleyi buradan bi grafikerden arakladım..).. Başarılar

Dostluk başka iş başkadır bende bunu herzaman savunurum. Bunlar sizin görüşleriniz saygı duyarım. Size böyle bir mail geldiğinde bakış açınızdan kaybım 1dir. Vuruduğum nokta da banadır. font konusunda hak vermeden edemem size haklılık payınız yüksek. Diğer arkadaşlarım gibi...
saygılar