Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Iki farkli kanalara reklam vercem

Rkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba Arkadaslar 2 farkli kanala yani Kanal D ile Show tv de
alta banner sekli ollarak reklam vercez web sitemizin reklamini logoyi yükleyip nasil bir sey yapa billirim diye önerilerinizi verirseniz cok sevinirim umarim konuda uygun yere acmisimdir..
boyut kac olcak ne olcka billmiyorum adamlar reklami getirin dediler bide fiyat verdiler baska bir sey demediler.. ne formatda olcak flash gibi animationli bi reklam istedigim icin ne formatinda yapicam hic billmiyorum arkadaslar yardiminiza muhtacim lütfen yardimci olun arkadaslar önerilerinize muhtacim

Son düzenleme:

angelus444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sormamışlarsa sen onlara ekleri ile dosyayı yolla onlar ayarlar...

muratoz

🌱Yeni Üye🌱
kanallar reklam çalışmasını yapmakla ilgilenmez. reklamı yapan ajanslardır. ki size bir medya planlaması hazırlarlar( kanalların fiyatları su kadar girerseniz su kadar olur gibi). ajansların bir avantajı ise sizi yönlendirmeleridir. örnegin bant reklamların fiyatları kuşak reklamlara bgöre daha fazla olabiliyor. ayrıca ajansların fiyatları kananların kinden ucuz olabilir. çünkü toptan sn e almışlardır. :D bant çalışmasındaki teknik özelliklere gelince her kanalın bant reklamlarda istedigi özellikler farklıdır. eger showtv için dersek 720x125 lik bir çalışma ister. biliyorum çünkü bu işteyim:D umarım yardımcı olmuşumdur.