Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ilk Afiş Denemem. Yorumlarınız lütfen.

SoulStone

🌱Yeni Üye🌱

Merhaba Arkadaşlar kendim amatör olarak bazı çalışmalar yapıyorum ve photoshopla uğraşmayı seviyorum. ilk defa gerçek bir afiş hazırladım tabi ilk olarak grafikerler üyelerine göstermek istedim. Sizce bu ilk çalışmam nasıl olmuş yanlışlarımı ve eksiklerimi belirtirseniz çok memnun olurum. hepinize kolay gelsin iyi çalışmalar diliyorum. Olumlu yada olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.
Site yöneticilerine not: reklam olarak algılanırsa marka kısımlarını çıkarıp siteye tekrar yükleyebilirim.​

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öyle bir arkaplan kullanmışsın ki yazıları ve ürün görsellerini yemiş yutmuş.Daha uygun bir arkaplan kullanmalısın.Ayrıca zemine uygun yazı rengi seçiminde de problemin var.Özellikle iletişim bilgilerinin bulunduğu yazının altını renklendirmemiş olsan hiç belli olmayacak.Bu tip çalışmaları iyice incelemende fayda var.
Kolay gelsin.

SoulStone

🌱Yeni Üye🌱
Yorum için teşekkürler. Sizlerin her bir yorumu benim çok önemli. Söylediklerinizi bundan sonra daha çok dikkate alarak çalışmalarımı yapacağım.

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Özellikle heryeri doldurmaya çalışmışsınız gibi bir izlenim oluştu bende. Mesela üst kısımdaki yazıyı bir baştan diğer başa kadar yazmışsınız. Neredeyse kenarlarda boşluk bile kalmamış. Bir de 1 alana bir brdava yazmışsınız. Sonra bir kutu içinde yine bedava yazmışsınız. Bedava bedava olmuş yani. İkinsinden birini silseniz daha iyi olmaz mı?

kanvegul

🌱Yeni Üye🌱
İlk bakdığımda arka plan dikkatimi çekdi benimde ama nihat bey benden önce yazmış :)
damlaların çokluğu göz yoruyor gerçekten

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
Arka plan çokkkkkkkkkkkkkkkkk kötü

Chr0n0-Trigger

🌱Yeni Üye🌱
Arka plan kötü olmasına rağmen ilk afişin güzel olmuş devamını bekleriz :)

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
1) Arka plan hakkında biraz daha sentez yap.
2) Çok fazla font kullanma
3) Adres kısmı olmamış biraz daha dikkat
Biraz daha gayret gösteririsen başaracağından eminim. Durmak yok tasarıma devam.
Yeni afişlerini merakla bekliyorum.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlarında dediği gibi arka plan çok kötü göz yoruyor ve objelerinin hepsi havada kalmış biraz daha dikkatli olmalısın bu konuda ilk çalışman için yinede o kadar kötü değil
ellerine emeğine sağlık

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
şöyle bir düzeltme yapalım. arka plan kötü değil bunu daha farklı kullanarak çok kötü yorumunun gelmeyeceği bir işde sunulabilirdi. arka plan çok yoğun ve çok net. dolayısıyla sizin üzerine yerleştirdiğiniz herşeyi öldürüyor. algıyı zayıf bırakıyor. önerim, bu tarz çalışmalarda netliği düşürmeniz ya da bu fonun üzerine yazıyı koyacağınız kısımlarda yeni bir alan (daire kare dikdortgen gibi) açmanız olacaktır. bir öneri daha çalışma yaptığınızda yakından görüntüsüne aldanmayın. her zaman çok uzaktan nasıl göründüğünüde hesaba katın. emin olun ki hem çalışmalarınız hem çalışmalarınıza gelen yorumlarınız çok daha güzelleşecektir. renk ve tipografi üzerinde araştırmalar yapmalisiniz. mavi üzerine mavi yazı yapmakda yanlış. başarılar diliyorum.

SoulStone

🌱Yeni Üye🌱
Yorumların her biri içrin çnok teşekkür ediyorum. Bundan sonra dediklerinize daha çok dikkat edicem yılmak yok çalışmaya devam.