Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk imgesel çalışmam

Ogul

🌱Yeni Üye🌱
aslında hem ilk imgesel çalışmam hem de bu forumda ilk mesajım, forumu uzun süredir takip ediyorum lakin sizin çalışmalarınızın profesyönelliği üzerine konu açabilecek cesareti bu çalışmada buldum , kalemle çizip ps. da renklendirdim, renklendirmenin çok fena olduğunun farkındayım özellikle şu güneş ışınları.. bu konuda ve her konuda yardımlarınız ve önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim..
bu arada kendimi tanıtayım lise öğrencisiyim bu sene öss ye giricem , hedefim ITU mimarlık ama tasarım, karikatür ve karakalemle de ilgileniyorum aslında yeni yeni ilgileniyorum diyebiliriz , bir senedir karikatür çiziyorum , her konuda eleştirilerinizi zevkle dinlerim , saygılar...

illustration1us8.jpg

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Hoşgeldin Ogul,
Çizgilerle uğraşan yeni kişileri görmek beni sevindiriyor.
Güzel bir başlangıç olmuş,Salih Memecan tadında:).Şuan için detay ve renkleri fazla problem etmemeni isterim,uğraştıkça gelişecektir ama biraz vakit alabilir.
Sormak istediğin konuları muhakkak paylaş,eline sağlık.

Ogul

🌱Yeni Üye🌱
ilginiz için teşekkür ederim , sanırım haklısınız renklendirme konusunda ancak zamanla gelişebilicem , zaten renklendirmek çok zevk aldığım kısımlardan biri , yardımcı olacağınızı bilmek de beni ayrıca sevindirdi.

Shakti

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, çok güzel olmuş elinize sağlık, ben de dün üye oldum ve bilgisayarıma illustrator yükledim. çizim konusunda hiç bi bilgim yok kurcalaya kurcalaya öğrenmeye çalışıyorum deneme yanılma ile.. umarım ben de sizin gibi balıklar çizebilirim ve burada size gösteririm gururla :) şimdilik basit çiçek böcek falan yapıyorum umaarım en kısa zamanda benim de size gösterip fikirlerinizi alabileceğim çizimlerim olur :D

jumba jookiba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba,

bence fena oldu dediğin yerler kendine ait bir tarz yakalamana yardımcı olmuş. dilerim ileride çok daha iyilerini yapar ve bizlerle paylaşırsın. ellerine sağlık.

Ogul

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, çizimimin ilgi görmesi beni daha çok çizim yapmaya yöneltiyor. shakti umarım kısa sürede istediğin gibi gelişirsin başarılar dilerim

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
bencede gayet güzel oolmuş...emek verildigi belli

Ogul

🌱Yeni Üye🌱
böylesine olumlu yorumlar okudukça kendimi yazıları kabul edilmeye başlayan 'martin eden' gibi hissediyorum ,teşekkür ederim