Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Kozmetik Çalışmam (Kompozisyon Nasıl?)

elaciz

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Kozmetik sektöründe bir leke kremi için çok acemice yaptığım bir çalışma.
Komposizyon nasıl? Ayrıca Önerilerinizi bekliyorum.
Ürün Hakkında detalı bilgi vermiyorum. Çünkü sizden kullanıcı olarak görüşlerinizi sonra da tasarımcı görüşlerinizi rica edeceğim.

Uploaded with ImageShack.us

Herkese saygılar.
el.aciz

elaciz

🌱Yeni Üye🌱
yuh yani. 30 kişi bakmış. yorum yapacak bi insan yokmu yaw.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Çalışmanız için çok farklı, çok güzel ya da çok kötü denemez, ama son yorumunuzla değil kendinizi; forumu bile aşmışsınız tebrikler.

elaciz

🌱Yeni Üye🌱
İyide ben ustaların yorumlarını bekledim. Yeğenim şöyle yap böyle çiz. kötü olmuş. idare eder. krem için böyle bişey yapsan daha iyi olur gibi 2 cümle kimse yazamadımı yani?
Neyse yinede saygılar.

elaciz

🌱Yeni Üye🌱
üstadım sinirlenmedim. bunda sinirlenecek bir şey yok. sade sitem ediyorum. yani grafikerler.net gibi bir sitede sadece prof. çalışmalara AAAA... OOOO.... UUUU... çok güzel olmuş demek için geziniyo insanlar?
Beklentimi yukarıda anlatmıştım. Acemice olduğunu zaten biliyorum. geliştirmek istediğimde anlaşılıyor sanırım...

Forumada, Forum katılımcılarınada
saygılar ( yorum yapan yapmayan herkese)

o_g_58

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk yorumu ben yapim o zaman... üst ve alttaki şeritlerin renk tonları olmamış... yazılar içlerinde kaybolmuş. ayrıca soldaki resmi sadece surat kısmını sönük yapsan daha mantıklı olurdu... bunun dışında fazlada birşey yapmamışsın zaten. ortadaki kremde emanet gibi durmuş güzel bir efekt verseydin daha güzel dururmuş...

şimdi bütün söylediklerimin sonucu çalışmalara devam =)

iyi çalışmalar...

konsantre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle renkleri değiştirmelisin, sonra zemindeki bayanı kesinlikle kaldır, zaten güzel bir kadın değilken birde iki tane koymuşsun. Güzellik ürününde illaki insan görseli kullanma zorunluluğu yoktur ve fotoşopla imal edilmiş kadın fotoları hiç koymayın, kozmetik ürünlerin birçoğu zaten yeterince aldatıcıyken buna abartılı destek vermeyin. Sanırım ürün salyangoz kremi. Benzer bir ürün için daha yeni çalışma yaptım ve kadın fotoğrafı yok. Ürün iyi bir ambalaja konulmuşsa bu yeterlidir. Birde yeni tasarıma başlayanların en büyük yanılgısı sahip oldukları alanın tümünü tıkış tıkış kullanmak istemeleridir... Market için insert yapmıyorsanız eğer bunu yapmayın.