Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk resimlerim(yorumlarınızı bekliyorum)

feroferhat

🌱Yeni Üye🌱
0015e.jpg

sid1u.jpg

0016z.jpg

0017h.jpg

13 yaşındayım yeni başladım yorumlarınızı bekliyorum.

(fotoraflar biraz silik ve bulanık çıktı özür diliyorum)

mehmetmetin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
13 yaşında bir öğrenciye göre çok başarılı çalışmalar,tebrik ederim.

Sanırım 7.sınıf öğrencisisin. Güzel Sanatlar Lisesine gitmeyi düşünüyormusun?
Yoksa sadece hobi olarak mı devam ettirmeyi düşünüyorsun?

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrik ve teessüf ediyorum.

307 günlük üye ve ilk mesaj.. Bence daha çok katılım ve paylaşım olmalıydı. :)

Umarım devamı gelir. Çok güzel çalışmalar.

feroferhat

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle yorumları için mehmetmetin ve skyfox'a teşekkür ederim.
8. sınıfa gidiyorum(şu an farkettim resmi olarak 14 yaşındayım:) ) ve puanım iyi olduğundan güzel sanatları düşünmüyorum ancak üniversitede grafik ve ya endüstriyel tasarım istiyorum.
Ben bu siteye photoshop için üye olmuştum ve bu bölümü yeni farkettim yorumlarınız için tekrar teşekkürler.(devamı gelecek inşallah :) )

Son düzenleme:

mehmetmetin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Öncelikle yorumları için mehmetmetin ve skyfox'a teşekkür ederim.
8. sınıfa gidiyorum(şu an farkettim resmi olarak 14 yaşındayım:) ) ve puanım iyi olduğundan güzel sanatları düşünmüyorum ancak üniversitede grafik ve ya endüstriyel tasarım istiyorum.
Ben bu siteye photoshop için üye olmuştum ve bu bölümü yeni farkettim yorumlarınız için tekrar teşekkürler.(devamı gelecek inşallah :) )

Eğer ilerde ciddi olarak grafik ve endüstriyel tasarım bölümlerini istiyorsan güzel sanatlar lisesi senin için daha avantajlı olacaktır.Çünkü bir anadolu ve fen lisesine bitirsende mutlaka yetenek sınavına gireceksin.Ama 4 sene boyunca kültür dersleri görüpte yetenek sınavları için kurs görmektense,4 sene güzel snatlarda sanat egitimi alıp yetenek sınavlarına girmk daha uygun bence.Ayrıyeten ek puan da cabası.Tabi iyi düşünün iyi araştırın derim ben.kolay gelsn

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu yaşına rağmen oldukça başarılı çizimlerin ver.Özellikle arı çizimini çok beğendim.
Tebrikler.

feroferhat

🌱Yeni Üye🌱
Eğer ilerde ciddi olarak grafik ve endüstriyel tasarım bölümlerini istiyorsan güzel sanatlar lisesi senin için daha avantajlı olacaktır.Çünkü bir anadolu ve fen lisesine bitirsende mutlaka yetenek sınavına gireceksin.Ama 4 sene boyunca kültür dersleri görüpte yetenek sınavları için kurs görmektense,4 sene güzel snatlarda sanat egitimi alıp yetenek sınavlarına girmk daha uygun bence.Ayrıyeten ek puan da cabası.Tabi iyi düşünün iyi araştırın derim ben.kolay gelsn

yorumunuz için tekrar teşekkürler.sanat eğitmeni olan kuzenimden 2 ve ya 3 yıl boyunca kurs alıcam ve ek puan derdim de pek yok bunun için pek zorluk çekmeyeceğimi umuyorum.

Bu yaşına rağmen oldukça başarılı çizimlerin ver.Özellikle arı çizimini çok beğendim.
Tebrikler.
Teşekkürler :)

gül-süm

🌱Yeni Üye🌱
süper el hakimiyetin var bu yeteneğini değerlendir.ileride grafik alanında gelişmeler olacaktır