Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Tasarımıma profesyönel abilerin yorumlarını bekliyorum :)

Bluemelok

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle şunu belirtmeliyimki bu yaptığım ilk tasarım :) ve bunu Bedava sitem ortamına göre hazırladım. Yapımında adobe photoshop cs5 ve adobe dreamweawer cs5 kullandım eksiklerimi bana söylerseniz bu işte daha iyi olabiliceğime inanıyorum 1 yorum yazmak 1 dakikanızı almaz :)

Tasarım; https://internetbilgedeneme.tr.gg/

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Turuncu karelerden başka bir şey göremiyorum :)

Alttaki yazılar çok kaba, kurdelaların renginide hiç beğenmedim.

Bluemelok

🌱Yeni Üye🌱
Çok teşekkür ederim öncelikle yorumun için :) o yazıları dreamweawerda yazsam tasarıma birazdaha renk katıp alttaki kurdeleli kutulardan başka birşey düşünsem daha iyi olucak sanırım teşekkürler :)

hokiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Seni destekliyorum ama daha çok fırın ekmek yemen lazım...

yolcuu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sayfan biraz boş duruyor galiba. Banner kısmın güzel fakat soldaki boş duran çerçeveyi tam sola çek ve logo alanı yap derim. Tabii Menülerinin olduğu kısımda biraz boşluk var oraya yatay menü sığdıra bilirsin. Html'ye dökerken Güzel bir Jquery uygulamanı tavisiye ederim. Sağ menün çok basit kalmış. Font olarak tahoma kullan bence ve iconfinder gibi sitelerden güzel icon örnekleri ala bilirsin. Site ne üzerine bu arada bilmiyorum yorum yapıyorum ama genel olarak. Alta da bir bant çek. Adres vs. bilgileri güzelce dizderim...