Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İllüstratör/Çizer aranıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerimanG

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hayvan masallarından (fabl) oluşan bir çocuk kitabını resimleyecek çizer aranıyor. Başvuru için iş örneklerinizi mavibulut@mavibulut.com.tr adresine iletişim bilgilerinizi de ekleyerek gönderiniz.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

kerimanG

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Firma ismi: Mavibulut Yayıncılık

Çalışma şartları: Serbest çalışan

Özellikleri: İşi zamanında bitirebilecek sağduyu ve editörle birlikte çalışabilecek esneklik sahibi olsun, tecrübe şart olmamakla beraber çocuk kitabı resimlemeyle ilgili bir işe başvurmadan önce çocuk kitaplarını bu gözle incelemiş olsun, yetenekli olsun, çizimlerinde anatomik ve perspektif problemler olmasın, disney tarzi patlak gözlü dört parmaklı karakterleri sevmesin, çocuklar parlak renkleri severler önbilgisini çizimlerinde sirke dönüştürmesin; tarzımız hakkında bilgi sahibi olmak için bizi google sorsun o söylesin... (internet adresi veremiyormuşum)

Yaş, cinsiyet, mezun olduğu okul ya da bir okuldan mezun olup olmadığı, burcu, tuttuğu takım vs. gibi konular bizi hiç ilgilendirmez...

Sonuç olarak: Daha önce de söylediğim gibi; hayvan masallarından oluşan bir çocuk kitabını resimleyecek çizer aranıyor.

Başvuru için:mavibulut@mavibulut.com.tr

ademyc

🌱Yeni Üye🌱
merhaba
iş ilanınıza başvurdum ancak sizden olumlu yada olumsuz yanıt alamadım !
iyi günler

kerimanG

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,
İlanı iki gün önce verdik ve hala başvurular sürüyor. Değerlendirme süreci öyle bugünden yarına sonuçlanacak bir süreç değil. Ancak sonuç sizin için olumsuz da olsa mutlaka haber alacaksınız...

Saygılarımla...

kerimanG

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu ilan artık geçerli değildir. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...