Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

illustrator selection tool sorunu acil yardim =\

burcu demir

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba
Illustrator programimda selection tool ile objemin kosesine geldigimde buyutup kucultme,dondurme vs hic bir islem yapamiyorum.Bu sorunu nasil cozebilirim acil yardiminiza ihtiyacim var

burcu demir

🌱Yeni Üye🌱
Bahsettigim sorunu hallettim ancak simdide selection toolu sectigimde objemi saga sola hareket ettiremiyorum sadece klavyedeki ok tuslariyla hareket ettirebiliyorum sanirim ayarlariyla ugrasirken bunun ayarini da degistirdim =((

sinan_ad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
edit'den preferencis'i açtıktan sonra reset all warning dialogs'u seçip orginal ayarlarına geri döndürebilirsin. onu yaptıktan sonra sorununu halletmiş olursun...

minefettahoglu

🌱Yeni Üye🌱
aynı sorun bende de var onceden transform cıkmıyordu sımdı hıc bır sekılde selection tool ıle sectıgım objelerı oynatamıyorum lutfen yarım edın elımde acıl ıs var :(

soyledıgnız gıbı reset te attım ama bır ıse yaramadı.

davinci34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşa katılıyorum preferencis'i açtıktan sonra reset all warning dialogs'u seçip düzeltmiş olcaksınız.

minefettahoglu

🌱Yeni Üye🌱
Söylediğiniz işlemi defalarca yaptım. Söylediğim gibi işe yaramıyor. İllustrator u resetlemek gıbı bırsey varmı?

davinci34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ok TeamViewer varsa bakmak isterim sizin için bir sakıncası yoksa...

toranj

🌱Yeni Üye🌱
iki saatten beri kafayı yiyecektim... sinir ötesi bir hal almaya başlamıştı...
ki, daha önce bir arkadaş bu sorunu yaşadığını belirtmişti ve bir kısa yol söylemişti.. Ne kadar tuş varsa hepsini deneyecektim az daha...

ctrl+shift+b ile sorun çözülüyor arkadaşlar...
hocam, özellikle sana çok teşekkürler...
(beni delirmekten kurtan :)))

bus_ra

🌱Yeni Üye🌱
ben sorunu çözemedim yarına yetişecek önemli bir işim var ama özellikle image dosyalarını yerinden oynatamıyorum. (Selection tool ile)

artcrazy

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar benim sorunum şu ki yaptığım hiçbirşeyi klavyedeki yön tuşlarından kıpırdatamıyorum bile. Mouse kullanarak oluyor ancak klavye yön tuşları ile aşağı yukarı sağa sola gitmiyor. Yardımcı olabilirmisiniz?