Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İllustratör ve Grafik Tasarımcı

alivarol

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar ben Ali
1986 yalova doğumluyum. Üsküdarda yaşıyorum. 2 ayrı özel sanat akademilerinde birer yıl olmak üzere grafik, altı ay kadarda Desen ( çizim ) eğitimi aldım.
Adobe photoshop, illustrator ve freehand programlarını kullanmaktayım. Ayrıca grafik tablet kullanmakta başarılıyım. Digital ortam dışında geleneksel (kağıt, kalem, silgi kullanlarak.. ) çizimlerimde çok başarılıdır. Hem vektörel olarak hemde pixel tabanlı resim çalışmaları yapıyorum. Digital arts ın her alanıyla ilgiliyim. Gerekli eğitimlerimi tamamladıktan sonra 6 ay ajans tecrübem oldu. Sonrasında microstock ( stock resimciliği ) işine yöneldim ve bu iş benim tam zamanlı işim oldu. 1 yıldır tam zamanlı olarak internet üzerinden satış yapan microstock ajanslarıyla çalıştım ve halende çalışmaya devam ediyorum. Fakat küresel krizin etkileri bu tür yerlere de bulaşmaya başlayınca bağımsız çalıştığm işime veda etmek durumundayım. Burada bazı çalışmalarımı örnek olarak yayınladığım halde istenirse daha geniş bir portfolyo gönderebilirim.

backgroundabstraction.jpg

33114087.jpg

67521718.jpg

45531186.jpg

77109244.jpg

16241213.jpg

37145211.jpg

75265399.jpg

33479492.jpg

10883897.jpg

42687213.jpg

n6515675657862675079.jpg

n6515675651197409452.jpg

n6515675657863483533.jpg

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

kkapkin

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.chameleon.com.tr
iş konusunda

İnşaat sektöründe, chameleon "değişken görünümlü cam karo" ürünümüz de kullanılmak üzere grafik tasarımlarına ihtiyacımız vardır.
Bu konuda bize yardımcı olabilecek grafiker arkadaşlar ile çalışma yapmak istiyoruz.
İlgilenirseniz iletişim bilgilerimiz;
Koray Kapkın

Son düzenleme:

pandaros

🌱Yeni Üye🌱
Ali merhaba.

Yeni yapacağımız internet sitesinde üç adet ne iş yaptığımızı anlatan grafik animasyonuna ihtiyacımız var. İlgilenirsen ve alanına giriyorsa bize ***************'dan ulaşabilirsin.

Emre Yalçın
Enfotek İletişim Dan.San.Tic.Ltd.Şti.