Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

imgesel çalışmalarımızı buraya ekleyelim...hadi!!!

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba arkadaşlar ben gecen sene sınava girdim...imgesel çizimlerim iyi değil buraya açtığım konuda birbirimize çizdiğimiz imgesel çalışmalaramızı eklersek hepimiz için yararlı olacağına eminim hatta bi konu belirleyip ve konuya zaman verip mesela 2 gün...yaptığımız çizimleride buraya eklersek dahada ciddi bi çalışma olur ne dersiniz...sınava kadar baya bi çizim yapmış oluruz ve eksiklerimizi kendi aramızda görerek gidermeye çalışırız..sınava girecek olanlardan destek bekliyorum...herkese başarılar...

Benzer konular

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
destek verdiğin için teşekkür ediyorum o zaman bize çizdiğin eskilerden, yenilerden elinde olan imgesel çalışmalarını yollarsan sana minnettar kalırız...teşekkürler...

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
destek verdiğin için teşekkür ediyorum o zaman bize çizdiğin eskilerden, yenilerden elinde olan imgesel çalışmalarını yollarsan sana minnettar kalırız...teşekkürler...
tam 15-17 yıl öncesi,
gece gündüz desen çizerdim...Suanda da para kazanmak için çiziyorum:D senin öyle düsündügün gibi pek imgesel şeyler degil...Site içinde eklediğim çalışmalarım var.

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
anladım ok..ilgine teşekkürler hayatında başarılar...

arkadaşlar lütfen birbirimize yardımcı olalım sınava hazırlanan kişilerin %90ı imgesel konusunda takılıyor bilen kişilerden yardım istiyoruz...teşekkürler...

Schizophrenia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslında kimse takılmıor takılma nedeni yapamadıgınız şeyin üstüne gitmemek bence tek tek çalışın figür çalışın perspektif çalışın figürlerin duruşları kıyafetleri farklı surat tipleri derken yavaş yavaş çözülmeye başladıgını görebilirsin.

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bilen kişilerin yardımı altında yapmak bana daha mantıklı geliyor...herkes kendine göre bikaç ince nokta söylerse tam süper olacak...