Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

In Design de döküman açamama sorunu Acil Yardım

biroltrkm

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar..
Yaklaşık 1 ay önce Adobenin sayfasından CS6 yı indirmiş ve 1 aylık kullanım süresi içinde bir dergi ve takvim çalışması yapmıştım. Bir aylık süre bitti. Bu arada adobe CS6 nın yerine CC sürdü.
Bilgisayarıma onu yükledim. Fakat dökümanlarımı açamıyorum. Şöyle bir ibare çıkıyor.
Adobe InDesign'ın daha yeni bir sürümü (CS8.1) ile kaydedildiği için ''takvim.indd''açılamıyor.
Dosyayı açmak için bu sürümü veya üzerini kullanmalısınız..

Bu konuda acil yardıma ihtiyacım var. Nasıl açabilirim ?

Şimdiden Teşekkürler..

Benzer konular

artika.55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dökümanın sonuna .indt yazıp açmayı deneyin

biroltrkm

🌱Yeni Üye🌱
Dökümanın sonuna indt ekledim. Açılmadı yalnız Takvim.indt.indd olarak açmaya çalışıyor.Yine aynı ibare çıktı.

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
InDesign CC 2014.1 yüklemelisiniz
dökümanın sonuna derken dosya uzantısı kastedilmekte ve böyle olmalıdır Takvim.indt

biroltrkm

🌱Yeni Üye🌱
Bende CC yüklü ama özelliklerinden baktığımda 2013 diyor. 2014.1 nerden bulabilirim ? Evet dosya uzantısını dediğiniz gibi altındaki yazıya tıklayarak düzeltiyorum ama açarken Takvim.indt.indd diye tanımlayarak açmaya çalışıyor...Başka bir yerdenmi yapılıyor acaba? Teşekkür ederim cevabınıza...

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
1.adobe creative cloud sisteminine üye olarak deneme sürümünü indirebilirsiniz indireceğiniz prog InDesign CC 2014 olack daha sonra bunu güncelleyerek InDesign CC 2014.1 olacaktır
2.Dosyanızın uzantısını görüyorsanız dosyanız seciliyle (Takvim.indd) F2 basın ve .indd silin yerine .indt yazın

biroltrkm

🌱Yeni Üye🌱
Çok teşekkür ederim kardeşim. Hemen dediklerini deniyorum. Sonucu bildireceğim.

biroltrkm

🌱Yeni Üye🌱
2 saat uğraştım indirdim bu sefer deneme süreniz bitti diye program yüklenmedi. Daha önce Cs6 yı indirmiştim. Sanırım sadece açabilmek adına satın almak zorunda kalacağız.

biroltrkm

🌱Yeni Üye🌱
Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlardan biri olur mu acaba ? InDesign CC 2014.1 olupda kendisine döküman göndersem bana CC 6 veya 5.5 da açılabilecek şekilde çevirip gönderebilecek bir yardım olabilir mi ?

biroltrkm

🌱Yeni Üye🌱
Uygulama İndesing zamanı bitti diye kaldırmıştım. Bende şu ana program yok. Adobeden de kullanım hakkınız bitti diye indiremiyorum sevgili vejdi. Selamlar

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Ozaman dosyalarınızı özel degilse buraya yükleyin yada profilimde email oraya gönderebilirisiniz cs4/cs5/cs6 versiyonlarında acabilecek duruma getireyim

biroltrkm

🌱Yeni Üye🌱
Yok özel değil..nasıl yüklüyeceğim buraya onu bulamadım..

biroltrkm

🌱Yeni Üye🌱
Tamam çok teşekkür ederim.Profilinizdeki emaile gönderiyorum. selamlar