Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

index.html hatası alıyorum

sondefa

🌱Yeni Üye🌱
selamunaleyküm öncelikle herkese sorunum 2 gündür halledemediğim şu probleme bilen arkadaşların yardımı ile çözüm aramaktayım başta google da ve sitede aradım ama tam detaylı bi bilgiye ulaşamadım... hazırladığım flash siteyi ftp den atmama rağmen firmamızın ismini yazdığımda

This content requires Adobe Flash Player 8 Download Adobe Flash

bu şekilde bi hata almaktayım sorunun kaynağını çok aradım ama bulamadım sizlerden ricam sorun ne olabilir belki 15 kere silip tekrar ftp den attım olmadı normalde publish çektiğimde her şey gayet güzel ama ama ftp ye attığımda dosyaları hata veriyor... hosting firmasını arayıp konustum problem olmadığını söylediler kendilerinde lütfen bi yardım edin.. site adresi GRUP ARSLANLAR HAFRiYAT OFFiCiAL WEB SiTESi kendi şirketimize ait bir web sitesi

Benzer konular

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Linke tıklayıp Flash Player 10 u yüklemeyi denediniz mi? Flash 10 destekli yapılmış siteniz. Sistemde yüklü olmadığı için indirip denemenizi istiyor. İndirip tekrar açın siteyi.

Az önce bahsettiğimi denedim ama sanırım başka bir sorun var. Javascriptte sorun olabilir. Bilemiyorum. :S

Son düzenleme:

sondefa

🌱Yeni Üye🌱
evet sanırım adobe flash cs3 de publish settingse baktım flash 9 a kadar güncelleme yapıyorum kafa durdu resmen ilk defa bu kadar hevesle yaptım

silvershadow

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.recepdurali.com
Sitenizde trojan var Önlem almanızı tavsiye ederim. Bilgisayarınızda yada hostunuzda virüs mevcut...

trojan.jpg

Son düzenleme:

sondefa

🌱Yeni Üye🌱
hayda bu nerden çıktı şimdi :( teşekkürler paşam uyarın için ALLAH razı olsun....

sondefa

🌱Yeni Üye🌱
pc ye foprmat attım sil baştan hazırlayıp ftp den bi hevesle tekrar attım yine aynı şey çıkıyor download adobe flash 8 linki çıkıyor llütfen arkadaşlar bi yardım edin ALLAH rızası için...

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
swf yi buraya yukleyebilirseniz bir bakalım normalde hata bilgisayarınızda flash player in yuklu olmayışndan gibi gorunuyor.. localde çalışıyorsa sıkıntı olmaması gerekli..