Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

infiniti YF-1232 III mavi kafa boya kesme sorunu

cenkreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba arkadaslar.makinada bugunler sorunlar cikmaya basladiacil yardiminiza ihtiyacim var.bu seferde mavi kafalarin baski yaparken 10-15 cm bir arka 2 kafanin birden boyayi kesmesi sizce neden olabilir.makinanin markasi infiniti YF-1232 III XAAR126 KAFA- 12 kafa.baski yaparken bütün renkler boya atiyor mavide atiyor ama 10 - 15 cm baski yaptikdan sonra arkadaski 2 kafanin boyasi birden kesiliyor.sadece öndeki mavi kafa atiyor.2 yildir makinayi kullaniyorum ilkez böyle bir sorunla karsilastim.topraklamam var güc kaynagim var.sizce bu sorun nedendir yardim ederseniz sevinirim.simdiden tskr ederim.

Son düzenleme:

Benzer konular

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
xzaar kafalı makinelerde havaların ısınması veya soğuması nda bu tür sorunlar yaşanabiliyor... boya kesmenin başlıca sebepleri kafa voltajları kullandığınız 126 zaar makinede boya kesiyorsa voltajı yükset mantığı her zaman geçerli olamayabilir yüksek voltaj da da kafalar önce dağıtma sonra kesme yapabilir... kafa voltajları ile oynarken aşırı yükseltmeden kaçının değerleri azar azar artırakark ve düşürerek sonuç almaya bakın ...
arkadaki sub tankların pozisyonu ve hortumlardan hava alma durumu da kafa da kesme yapabilir...

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
plotter arkadaşıma katılıyorummm aynı sorunu bi ara bende yaşadım ve subtankların seviyesiyle oynadım (2mm kadar yukarı ) ve sorun düzeldi

taylan_

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar merhaba.. aynı problemi bende yasıyorum. yalnız kafa voltajları nasıl ayarlanıyor bir türlü bilmiyorum. ( makinem jhf vista 3308 ) makineyi alırken dolandırıldık. yılan hikayesine döndü bu yuzden yardım edebilecek bir teknik servis bile bulamıyorum doğru dürüst. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler...

ShEwChAt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaslar.makinada bugunler sorunlar cikmaya basladiacil yardiminiza ihtiyacim var.bu seferde mavi kafalarin baski yaparken 10-15 cm bir arka 2 kafanin birden boyayi kesmesi sizce neden olabilir.makinanin markasi infiniti YF-1232 III XAAR126 KAFA- 12 kafa.baski yaparken bütün renkler boya atiyor mavide atiyor ama 10 - 15 cm baski yaptikdan sonra arkadaski 2 kafanin boyasi birden kesiliyor.sadece öndeki mavi kafa atiyor.2 yildir makinayi kullaniyorum ilkez böyle bir sorunla karsilastim.topraklamam var güc kaynagim var.sizce bu sorun nedendir yardim ederseniz sevinirim.simdiden tskr ederim.

arkadaşım sen kafaların havalarını al daha sonra deneye deneye 2 şer 2 şer voltajlarını düşür olayı çözersin

PowerClip

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
peki bu makinanın renk kalibrasyonu nasıl yapılır acaba

mmrgns

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar makınam ınfınıtı yf 1232 III mavi kfa sorunlu hava alıyor ama nerden aldıgını bılmıyorum bıraz yardımcı olursanız sevınırım teşekkürler