Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İrsaliyeli Fatura için tavsiye?

a.payza

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bir kurumsal kimlik çalışmasında yaptığım fatura tasarımında benden hesap bilgilerine de yer vermem istendi fakat işin garip yanı ben böyle birşey daha önceden görmedim hem kendi işlerimde yapmadım hemde başkasında bir örnegini göremedim :S Forumda gezinirken benim yaptığım sade tasarımın aynısını bu link'te gördüm Anatolya
şimdi elimde 3 ayrı hesab bilgisi var ve bukadar kurukalabalığı bu linkteki gibi bir tasarımda sizce nereye yerleştirmem uygun olur?

a.payza

🌱Yeni Üye🌱
Neyse ben mümkün olduğunca düzgün bir yerleşim yaptım... Ama yinede aklıma takıldı o yüzden sormak istedim sizlere :)

Beka

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eğer isterseniz fatura-irsaliye-adisyon-tahsilat makbuzu gibi çalışmaların örneklerinden oluşan bir freehand dökümanı gönderebilirim.Anlaşmalı matbaalardan alınmış çalışmalar olduğu için gerekli olan bilgilerin tamamı mevcut.

EskimSu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana özelden gönderirsen sevinirim eğer elinde örnek varsa...şimdiden teşekkür ederim...

ozgunluk81

🌱Yeni Üye🌱
banada tahsilat makbuzu ve a4 fatura irsaliye örnekleri laz›m yard›mc› olabilirmisiniz?

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
banada tahsilat makbuzu ve a4 fatura irsaliye örnekleri laz›m yard›mc› olabilirmisiniz?

Forumda bu konular ile ilgili daha önceden çalışılmış örnekler var 'arama' butonu ile arama yapıp örnekleri inceliyebilirsiniz. Eğer kendinize tahsilat makbuzu ve A4 fatura yaptırmak istiyorsanız 'iş veren ilanları' bölümüne konu açınız.