Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İş Arıyorum - Ankara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliarcom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İş Arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Öncelikle biraz kendimden bahsediyim:
ankara gazi meslek yüksek okulu grafik tasarım bölümünden mezunum. günümün çoğunu bilgisayarla geçirmekteyim, kendimi sürekli geliştirmeye çalışan birisiyim grafiker mesleğinde özel bir yerde daha önce hiç çalışmadım tecrübem yok, tecrübem olmaya bilir ama öğrenmeye ve gelişmeye açık birisiyim verilen bir işi en iyi şekilde gerekirse fedakarlık göstererek yapmaya çalışacağıma emin olabilirsiniz...

Kullana bildiğim programlar corel draw, photoshop, ıllustrator, indesign gibi programları orta derece kullanabilirim photoshopu diğer programlara nazaran daha iyi kullanırım. After effetcs programının arayüzüne yabancı değilim onuda diğerleri kadar olmasada kullanırım...
3ds max programını photoshop gibi iyi kullanırım vray render motorunu kullanmaktayım. autocad programın da 3ds maxa yardımcı olması için öğrendim çoğu motor parçasını mimari projeleri çizebilirim...

zbrush programını orta derece kullanmaktayım 3ds max ile ortak kullanıyorum karakter modelleme ve detay girilmesi gereken objeler de zbrush ile işimi görebilirim insan modellemede eksik olduğum kısım insan topolojisini olması gerektiği gibi tam oluşturamıyorum eksiğim var ama her hangi bir objenin UV sini çıkartıp texturlama işlemini yapabilirim.

Allah' a şükür bir şeyler biliyorum sizin için yeterli miyim değilmiyim bilemem ama şunu da ekleyim elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışırım.

İleride olmak istediğim hedefim ise animatör olmak istiyorum iyi bir CG sanatçısı olmak istiyorum, okuduğunuz için teşekkürler...
Yapmış olduğum bir kaç çalışma;

İş deneyimi ve içeriği: Kendi dalımda özel bir yerde daha önce çalışmadım tecrübesizim

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Örnek çalışmalarım bu linkte mevcut: cgstudyo.com/threads/s-aryorum.10917/

E-posta: ali_arcom3@hotmail.com

Telefon: 0507 121 40 18

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...