Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İş Arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul

Ertu0

🌱Yeni Üye🌱
İş Arıyorum / Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop (iyi)
Adobe Illustrator (iyi)
Adobe InDesign (iyi)
Adobe Dreamweaver (çok iyi)

İş deneyimi ve içeriği: 1 yıl freelance
1 yıl ajans

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

(Yapmış olduğum web arayüzlerden iki tanesi)

İşle ilgili açıklama: Photoshop, Illustrator ve In Design programlarına iyi derecede hakimim, grafiker olarak sadece kendime yetecek kadar bilgi sahibiyim, grafiker olarak hiçbir yerde iş deneyimim olmadı. çok iyi derecede Html, XHtml, Html5, Css, Css3, Grid Sistemi ve Responsive hakkında bilgi sahibiyim. Adobe Dreamweaver a çok iyi derece hakimim. Verilen tasarımı rahatlıkla Div ile hayata geçirtebilirim. Daha çok Tasarımımı geliştirebilecek bir iş arıyorum.

E-posta: aydnertugrul@gmail.com

Telefon: 0539 203 41 40

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

MandalinaAjans

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

İstanbul Beylikdüzü'ndeki firmamıza Part Time (Yarı Zamanlı), haftanın 6 günü 13:00-18:00 saatleri arası çalışacak bir eleman aramaktayız.

İlk aşamada bu şartlar size uyuyorsa, CV'nizi ve portfolyonuzu temmuz@mandalinacasting.com adresine mail atarsanız sevinirim. Kalan detayları CV'yi inceledikten sonra görüşebiliriz.

İyi günler.

colman61

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
kariyerim.ben.im
Fırsatları Sunmak Allah c.c ‘a Mahsustur! Değerlendirmek İse Kuluna! Ya Bu Fırsatı Değerlendirip Doruğa Ulaşır, Ya da Ayağının Tersiyle itip Ömür Boyu Hazır Bekler! Evinizden Günde 2 Saat Çalışmayla yazılım ürünleri tanıtımı yaparak Aylık Sabit 1500 tl Kazanmak Sizin Elinizde! mailinize turkeytf tarafından mail gönderilecektr