Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

iş arıyorum corel ve photoshop biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali çolak

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben istanbul avrupa yakasında oturuyorum iş arıyorum corel ve photoshop programlarını çok iyi derecede biliyorum acil iş arıyorum yardım edin
Tel :*******

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

anti-social

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanınız güncel ise Cihangirdeki web tasarımı ve ajans hizmetleri veren firmamız için lütfen info@qayron.com adresine cvnizi ve örnek işlerinizi göndermenizi rica ediyoruz.

ali çolak

🌱Yeni Üye🌱
iş arıyorum corel ve photoshop programlarını çok iyi derecede biliyorum

Acilll . merhaba ben istanbul avrupa yakasında oturuyorum iş arıyorum corel ve photoshop programlarını çok iyi derecede biliyorum acil iş arıyorum yardım edin
Tel : *****

partner ajans

🌱Yeni Üye🌱
numaranız tam olarak çıkmamış eleman arıyoruz 0212 246 46 23 ararsanız görüşelim

xparty

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ben 15 yaşındayım. Orta-İleri derece Photoshop biliyorum. İşe ihtiyacım var.Ayrıca 6 ay güzel sanatlar lisesi için resim kursuna (desen , imgesel) gittim.

TEL : 05398639793

ali çolak

🌱Yeni Üye🌱
çok acil iş arıyorum

İstanbul Avrupa Yakası Güngörende Oturuyorum Coreli Çok İyi derecede Photoshopu Az derecede Biliyorum Daha ön Matbaa ve Dijital Baskı merkezlerinde Çalıştım 3 yıllık tecrübem var işten çıkma sebebim sigorta olmuştu sabit bi yer arıyorum sürekli duracağım çok accill TEŞEKÜRLER
ALİ ÇOLAK: 0531 760 64 00 BURDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

ali çolak

🌱Yeni Üye🌱
çok acil iş arıyorum

Iyi derecede corel az derecede photoshop biliyorum 3 senelik matbaa ve dijital baskı yerlerinde tecrübem var abrupa yakası güngörende oturuyorum çok acil iş arıyorum ali çolak 0531 760 64 00

ucler1

🌱Yeni Üye🌱
Grafiker ve operatör

Iş yerimiz ümraniyededir arzu edersen görüşelim üçler reklam sayfasından bizi daha iyi anlarsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...