Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İş arıyorum - İstanbul

Rafiq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe photoshop cs5 çok iyi, indesign cs5 çok iyi, corel draw x5 çok iyi, illustrator cs5 iyi, 3Ds max 2012 iyi

İş deneyimi ve içeriği: Sentez Matbaa 2007, Taha Ajans ve Zengin Medya Toplamda 3 yıldan fazla grafiker olarak çalışıyorum. Ajans tercihimdir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Türkiyenin önemli şirketlerine çalişmalarım var fakat bunu internet ortamında sergilemeyi doğru bulmadığımdan sadece çağrıldıgım iş yerine gösterebilirim.

İşle ilgili açıklama: Huzurlu bir iş ortamı istiyorum para ikinci planda benim için. Ajans olması kesinlikle tercihimdir. Matbaa bilgim çok yeterlidir. Kendime tasarım konusunda çok güveniyorum zaten bugüne kadar yaptığım işlerde de bu görünüyor.

E-posta: meltemsefasi@hotmail.com

Telefon: 0531 216 93 20

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Flekso Mrkt

🌱Yeni Üye🌱
Mac ve pc kullanabilen tasarım konusunda kendini aşmış deneyimli grafiker arıyorum. İş yerimiz Küçükköy sanko san. sit... ilgilenirseniz (0212) 475 05 77-72-56 fleksomarket@gmail.com bize ulaşabilirsiniz

asra24

🏅Acemi Tasarımcı🏅
0212 617 21 28 bizimle iletişime geçer misiniz? ASRA MATBAA/500 EVLER-GOP