Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

iş arıyorum - Türkiye Geneli

blacksea0061

🌱Yeni Üye🌱
iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

İş deneyimi ve içeriği: grafiker olarak daha önce biyerde çalışmadım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: daha önce grafiker olarak çalışmadım tecrübesizim fakat iyi bir web ve grafiker olmak istiyorum yeni başladım programlara çalışmaya hem çalışıp hem kendimi geliştirmek istediğim biyerde çalışmak istiyorum.severek yapabileceğim bir iş grafikerlik ve sevdiğim işte çalışmak istiyorum böyle daha verimli olabileceğimi düşünüyorum...işverenlerden iş talep ediyorum.şimdiden teşekkürler...

E-posta: blacksea_0061@hotmail.com

Telefon: 0531 624 12 35

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

blacksea0061

🌱Yeni Üye🌱
yetiştirilmek üzere grafiker adayı - İstanbul

yetiştirilmek üzere grafiker adayı

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: photoshop orta seviye corel draw orta seviye

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: merhaba ben Kadir DÜLGER 22 yaşındayım kendimi grafikerlik alanında geliştirmek istiyorum buna çok istekliyim o yüzden hızlı ve verimli bir şekilde grafiker ünvanına sahip olmak istiyorum...ayrıca istanbul üniversitesi uzaktan eğitim sosyoloji bölümü okuyorum...Anadolu teknik lisesi bilgisayar bölümü mezunuyum avrupa yakası ajans,matbaa,gazete,dergi,e-ticaret vs. gibi yerlerde çalışmak kendimi geliştirmek istiyorum eğer görüşmek isteyen olursa iletişime geçmesini rica ediyorum...

E-posta: blacksea_0061@hotmail.com

Telefon: 0531 624 12 35